سریال Craig Mazen: The Last Of Us خیلی طولانی نخواهد بود

نیل دراکمن و کریگ مازن در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر جزئیات جدیدی از سریال The Last Of Us شبکه HBO را به اشتراک گذاشتند.

سریال اکشن The Last of Us این ماه به شبکه HBO می آید و حالا در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که جزئیات بیشتری از این اقتباس تلویزیونی منتشر شده است. نیل دراکمن و کریگ میسون آنها در مصاحبه با هالیوود ریپورتر در مورد مسائل مختلفی صحبت کردند. از اتفاقاتی که سری Last of Ace می پردازد تا توضیح اینکه چرا آنها نمی خواهند این اقتباس خیلی طولانی شود.

فصل اول The Last Of Us رویدادهای اصلی اولین بازی این مجموعه را پوشش می دهد. در حالی که فصل دوم احتمالاً به داستان The Last of Us: Part II تغییر خواهد کرد. این سریال به موازات منابع اقتباسی اجرا می شود و مانند سریال Game of Thrones از محدوده داستان اصلی خارج نمی شود. نیل دراکمن گفت: ما هیچ برنامه ای برای داستان سرایی دستی خارج از بازی نداریم. از آنجایی که «The Last of Us: Part II» با شکست تمام نمی شود، مشکلی مانند «بازی تاج و تخت» نخواهیم داشت.

کریگ میسون امیدوار است که اقتباس تلویزیونی The Last of Us زیاد طول نکشد

نسخه سوم The Last of Us احتمالا تا چند سال دیگر منتشر خواهد شد و نیل دراکمن در مصاحبه اخیر خود به آن اشاره کرده است. کارگردان بازی The Last of Ace گفت که فکر می‌کند داستان‌های بیشتری برای گفتن وجود دارد. به همین دلیل برخی می گویند اگر اقتباس تلویزیونی این سریال موفق به جذب بیننده شود، در فصل های بعدی می تواند به سراغ نمایش اتفاقات نسخه سوم برود. کریگ میسون امیدوار است که این سریال خیلی طولانی نشود.

  ارسال بیش از یک میلیون واحد از کنسول Steam Deck

کریگ مازین این را توضیح داد: «من به نمایش هایی که افراط می کنند علاقه ای ندارم. وقتی بدون اینکه بخواهند به ماشینی پیوسته و دائمی در حال حرکت تبدیل شوند، خسته کننده خواهند شد. پایان داستان برای من بسیار مهم است.” این مصاحبه با هالیوود ریپورتر حاوی اطلاعات جالب دیگری درباره سریال The Last Of Us است، مانند نحوه ملاقات آنها. بلا رمزی و پدرو پاسکال برای آشنایی با آنها می توانید متن کامل را بخوانید.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه HBO می خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن اتفاق می افتد. یک بازمانده سرسخت به نام جول استخدام می شود تا الی، دختری 14 ساله را از یک منطقه خالی از سکنه قرنطینه بیرون بیاورد. چیزی که در دره کار ساده ای به نظر می رسد به زودی به یک سفر احساسی و خشونت آمیز تبدیل می شود و آنها باید از سراسر ایالات متحده عبور کنند و برای بقا فقط به یکدیگر تکیه کنند.

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی در نقش الی، آنا ثورو مثل تس، گابریل لونا مثل تامی مرل دندریج مثل مرلین نیکو پارکر مثل سارا نیک آفرمنمانند قبض ماری بارتلت مثل فرانک طوفان رید مثل رایلی لامار جانسون به عنوان هنری کوین وودارد مثل سام ملانی لینسکی مثل کیتلین، جفری پیرس مثل پری گراهام گرین در نقش مارلون و الین مایلز در نقش فلورانس از جمله بازیگران سریال Last of Ace هستند.

سریال The Last of Us توسط Sony Pictures، Word Games، Mighty Mint و Naughty Dog استودیو تولید شده است. اولین قسمت از فصل اول سریال The Last Of Us در تاریخ 15 ژانویه 2023 (25 دسامبر 1401) پخش خواهد شد. فصل اول این اقتباس تلویزیونی در مجموع 9 قسمت دارد که قسمت افتتاحیه آن 1 ساعت و 25 دقیقه خواهد بود. نیل دراکمن کانتمیر بالاگوف، علی عباسی و یاسمیلا زبانیچ آنها قسمت های مختلفی از سریال The Last Of Us را کارگردانی کردند و فیلمنامه توسط کریگ میسون با همکاری نیل دراکمن نوشته شد.

  استارت آپی به نام متا از فیس بوک به خاطر تغییر نامش شکایت می کند!

دیدگاهتان را بنویسید