قابلیت ادغام PlayStation Cloud Gaming با سرویس های استریم

طبق پتنت جدید سونی، بار دیگر امکان ارائه خدمات بازی ابری پلی استیشن به سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس و دستگاه‌هایی مانند Fire TV Stick وجود دارد. ظهور کرده

پتنت جدیدی که توسط سونی ثبت شده است نشان می دهد که این شرکت در حال بررسی ایده یکپارچه سازی بازی های ابری با خدمات و تجهیزات استریم خود است. البته با پیشرفت هایی که در زمینه بازی های ابری صورت گرفته و همچنین اطلاعاتی که با داده کاوی اپلیکیشن نتفلیکس برای افزودن پشتیبانی از Dual Sense به دست آمده است، این مشکل چندان دور از ذهن نیست. در واقع، مدتی است که شایعات همکاری بین PlayStation Cloud Gaming و Netflix در رسانه ها منتشر شده است.

کنترلر حس دوگانه و رابط کاربری PS5

در سال 2021، زمانی که اولین خبر در مورد ورود نتفلیکس به صنعت بازی منتشر شد، تصویری از اطلاعات بدست آمده توسط دیتامینرها از اپلیکیشن نتفلیکس در اینترنت ظاهر شد که Ghost of Tsushima و یک کنترلر PS5 را در میان آیتم های پشتیبانی شده نشان می داد. در آن زمان هیچ واکنشی نسبت به این خبر وجود نداشت، اما این پتنت توسط VeryAli Gaming کشف شد این یک بار دیگر نشان می دهد که ظاهرا سونی همچنان این ایده را در دستور کار دارد.

بنابراین، می‌توانیم در آینده از طریق سرویس‌های استریم مانند Netflix و تجهیزاتی مانند Fire TV Stick انتظار بازی‌های پلی‌استیشن را داشته باشیم.

نظر شما در این مورد چیست؟ سپس می توانید نظرات خود را با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  ساخت اسپری برای مبارزه با عفونت های کشنده

دیدگاهتان را بنویسید