قاتل نقاب سفید در تصویر جدید Scream VI

پارامونت پیکچرز تصویر جدیدی از فیلم اسلشر Scream 6 منتشر کرده است که نشان می دهد چگونه قاتل نقابدار بازماندگان در نیویورک را تهدید می کند.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که پارامونت پیکچرز تصویر جدیدی از فیلم Scream VI را به اشتراک گذاشته است. این تصویر یک Ghostface جدید را نشان می دهد که بازماندگان فیلم قبلی را در نیویورک تهدید می کند. قسمت ششم Scream برای اکران در 10 مارس برنامه ریزی شده است.

قاتل نقابدار بازماندگان را در نیویورک تهدید می کند

در خلاصه داستان Scream 6 می خوانیم: “پس از آخرین قتل های Ghostface در Scream 5، چهار بازمانده تصمیم می گیرند وودزبورو را ترک کنند تا فصل جدیدی از زندگی خود را در نیویورک شروع کنند.” متیو بتینلی-اولپین و تایلر ژیلت آنها در راس این فیلم بودند و جیمز وندربیلتنویسنده مرد عنکبوتی شگفت انگیز و گای بیوسیکنویسنده سریال Castle Rock فیلمنامه را نوشته است.

ملیسا بارارابازیگر فیلم در ارتفاعات (در ارتفاعات) یاسمین ساوی براونبازیگر سریال The Leftovers میسون گودینگبازیگر فیلم “Booksmart” جنا اورتگاستاره سریال “چهارشنبه”. هایدن پنیتیربازیگر سریال قهرمانان و کورتنی کاکس، بازیگر Friends یکی از بازیگرانی است که برای ایفای نقش در فیلم Scream VI بازخواهد گشت. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به جک قهرمان، هنری چرنی، لیانا لیبراتو، درموت مولرونی، دوین هرگز، تونی ریولوری و جاش سگرا نقل شده.

جیمز وندربیلت از Project X Entertainment پل نینشتاین و ویلیام شراک آنها به عنوان تهیه کننده در Scream VI توسط Spyglass کار می کنند. کوین ویلیامسوننویسنده قسمت های قبلی مجموعه ویلا چاد رادیو سکوت نیز تولید اجرایی این پروژه را بر عهده دارد. دیگر تهیه کنندگان اجرایی فیلم جیغ 6 عبارتند از: گری باربر از یک شرکت جاسوسی، پیتر آویلاگر، ران لینچ، کتی کنراد و ماریان مادالنا نقل شده.

  دنباله ای برای RRR در مراحل اولیه توسعه است

اولین فیلم Scream پس از اکران در سال 1996، 103 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت که به احیای ژانر ترسناک در طول دهه کمک کرد. این فیلم به پرفروش ترین فیلم اسلشر تاریخ تبدیل شد که در سال 2018 با انتشار ریبوت هالووین فیلم قطع شد. موفقیت فیلم جیغ منجر به ساخت دنباله های دیگری شد که دنباله اول توانست مانند فیلم اصلی توجه طرفداران را به خود جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید