نتفلیکس روز چهارشنبه سریال را برای فصل دوم تمدید کرد

همانطور که انتظار می رفت بالاخره نتفلیکس به طور رسمی از تمدید سریال چهارشنبه برای فصل دوم خبر داد تا داستان چهارشنبه آدامز در فصل جدید نیز ادامه پیدا کند.

مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونچهارشنبه برای یک فصل دیگر باز خواهد گشت. نتفلیکس به طور رسمی روز چهارشنبه تمدید سریال برای فصل دوم را اعلام کرد و به شایعات انتقال سریال به آمازون پایان داد. آلفرد گوف و مایلز میلر، سازندگان و گردانندگان سریال چهارشنبه برای فصل دوم سریال بازخواهند گشت. گوگ و میلر در بیانیه ای گفتند از اینکه افراد زیادی در سراسر جهان این سریال را دیده اند، هیجان زده و خوشحال هستند.

مقاله مرتبط:

آنها قول دادند که در فصل دوم این سریال شاهد ماجراهای بیشتری از چهارشنبه آدامز در دنیای خزنده و عجیب نورمور خواهیم بود و رازهای بیشتری را فاش خواهیم کرد. در هر صورت خبری از زمان پخش فصل دوم «چهارشنبه» در دست نیست و فقط می دانیم که مراحل نگارش فصل دوم این سریال در حال انجام است. هالیوود ریپورتر می گوید که فصل اول چهارشنبه که ماه گذشته از نتفلیکس پخش شد، اکنون به سومین سریال پربیننده در تاریخ نتفلیکس پس از سریال بازی و فصل چهارم Stranger Things تبدیل شده است.

چهارشنبه آدامز در سریال

بر اساس آمار منتشر شده، مشترکین نتفلیکس بیش از 1.237 میلیارد ساعت سریال چهارشنبه را در 28 روز اول پخش خود تماشا کرده اند. تیم برتون او در فصل اول سریال چهارشنبه به عنوان تهیه کننده و کارگردان حضور داشت و 4 قسمت از فصل اول این سریال را کارگردانی کرد. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا تیم برتون به عنوان کارگردان برای فصل دوم سریال در روز چهارشنبه بازخواهد گشت یا خیر، و نتفلیکس یا تیم سازنده به این موضوع اشاره نکرده اند.

  آخرین تصاویر و مشخصات فاش شده توسط Honor Magic 4 Lite

جنا اورتگا مانند چهارشنبه آدامز، کاترین زتا جونز به عنوان مورتیشا آدامز، لوئیس گازمان در نقش گومز آدامز، کریستینا ریچی، گوندولین کریستی، ریکی لیندوم، جیمی مک شین، هانتر دوهان، جورجیا فارمر، موسی مصطفی، اما میرز، نائومی جی. اوگاوا، جو ساندی و پرسی هاینس وایتاز جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال «چهارشنبه» حضور دارند و به ایفای نقش پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید