نیم نگاهی به Need for Speed ​​Unbound

ما شنیدیم که نسخه جدید Need For Speed توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است. در این ویدیو از Unbound بازدید می کنیم تا ببینیم استودیو Craytrin چه چیزی برای ما در نظر گرفته است.

غیرممکن است که عاشق بازی های مسابقه ای باشید و نام Need for Speed ​​را نشنیده باشید. اولین بازی از این سری در سال 1994 برای PC منتشر شد و گیمرهای زیادی را به خود جذب کرد.

از زمان Need for Speed ​​تا به امروز بازی های زیادی ساخته شده است. این مجموعه تا به امروز فراز و نشیب های زیادی داشته است. در سال‌های اخیر، بازی‌های Need for Speed ​​نسبت به گذشته کم‌کم بوده و هر چند سال یک بار شاهد انتشار بازی‌های متوسط ​​و ضعیفی از این مجموعه بوده‌ایم.

در سال 2021، الکترونیک آرتز استودیو Codemasters را خریداری کرد که مهارت بالایی در ساخت بازی های مسابقه ای دارد. استودیو Codemasters بعداً با Criterion ادغام شد تا تیم بزرگتری را برای Need for Speed ​​جدید تشکیل دهد.

Need for Speed ​​Unbound بازی جدید استودیو Criterion بود که به تازگی منتشر شده است. جالب است بدانید که آخرین بازی Need for Speed ​​که این استودیو روی آن کار کرده در سال 2012 با بازی ریبوت شده Most Wanted بوده است.

بازی Nido Four Speed ​​Unbound برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و رایانه های شخصی با ایده های گرافیکی جالب و گیم پلی آرکید معمول Nido Four Speed ​​منتشر شد.

در ویدیوی نیمه جدید، از بازی جدید Need for Speed ​​Unbound بازدید کردیم و نگاهی به ویژگی‌های بازی انداختیم.

  آیفون 14 و آیفون 14 پلاس معرفی شدند. اپل دوگانه معمولی اما قدرتمند!

برای حمایت از ما، لطفا ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید