نیکلاس کیج در ویدیوی جدید The Old Way برای مواجهه با تهدیدات آماده می شود

کلیپ جدیدی از وسترن The Old Way به کارگردانی براد دونوگی منتشر شده است که نیکلاس کیج در نقش یک گاوچران به نام کولتون بریگز حضور دارد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که ComingSoon Media یک کلیپ کاملا جدید برای فیلم RPG The Old Way منتشر کرده است. نیکلاس کیج به اشتراک گذاشته شده این فیلم امروز در تاریخ 6 ژانویه 2023 (16 دسامبر 1401) روی پرده سینماها خواهد رفت و یک هفته بعد در 13 ژانویه 2023 (23 دسامبر 1401) روی پلتفرم های دیجیتال اکران خواهد شد. در ادامه می توانید ویدیوی جدید این وسترن سابان فیلم را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

در خلاصه داستان The Old Way آمده است: «در این فیلم وسترن، نیکلاس کیج در نقش یک مرد مسلح خونسرد به نام کولتون بریگز بازی می‌کند که به یک جنتلمن واقعی تبدیل شده است. هنگامی که یک اراذل و اوباش و باند مواد مخدر او جان کلتون و خانواده اش را تهدید می کنند، این تفنگدار دریایی مجبور می شود با کمک دختر 12 ساله اش اسلحه را برمی دارد و راهی راهی می شود که منجر به درگیری سرنوشت ساز می شود.

برد دونوهو او شیوه قدیمی کارگردانی فیلم را داشت و کارل دبلیو لوکاس فیلمنامه نوشته شده است. شیلو فرناندزبازیگر فیلم مردگان شیطانی نوح لی گروسبازیگر فیلم A Score to Settle نیک سرسیبازیگر سریال Archer، Aلطفا بیا پیش منبازیگر فیلم Twister کلینت هاواردفراست / بازیگر فیلم نیکسون آدام لازاروس-سفیدبازیگر سریال قهرمانان و کریگ برنهامبازیگر سریال عقرب به همراه نیکلاس کیج و رایان کیرا آرمسترانگ در این فیلم بازی می کنند.

  واکنش منتقدان به بازی The Callisto Protocol

دیدگاهتان را بنویسید