وین دیزل در تصویر جدید فیلم Fast and Furious 10 | اولین تریلر ماه آینده

ون دیزل دومینیک تورتو بازیگر وی تصویر جدیدی از فیلم Fast X منتشر کرد و سپس از انتشار اولین تریلر این فیلم اکشن در ماه آینده خبر داد.

هفته گذشته وین دیزل با انتشار پستی در اینستاگرام این موضوع را تایید کرد کمتر از دو ماه دیگر اولین تریلر فیلم Fast and Furious 10 منتشر خواهد شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم Fast X منتشر شد وین دیزل به تازگی تصویر جدیدی از فیلم Fast and Furious 10 منتشر کرده است که در آن شاهد بازگشت دومینیک تورتو هستیم و این تصویر را در زیر مشاهده می کنید:

وین دیزل در نقش دومینیک تورتو در

وین دیزل در پست جدید اینستاگرام خود تایید کرد که اولین تریلر فیلم Fast X ماه آینده منتشر خواهد شد، اما از ذکر تاریخ دقیق خودداری کرد. با این حال، می‌توان انتظار داشت اولین تریلر Fast X در جریان Super Bowl امسال منتشر شود، زیرا اولین تریلرهای برخی از فیلم‌های Fast and Furious قبلاً در طول آن بازی منتشر شده است. حال با توجه به اعلام اخیر دیزل، می توان گفت اولین تریلر این فیلم اکشن در جریان سوپربول امسال پخش خواهد شد.

وین دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بروستر، سونگ کانگ، تایریز گیبسون، لوداکریس، ناتالی امانوئل، شارلیز ترون، جیسون موموآ، بری لارسون، دانیلا ملکیور، آلن ریچ، اسکات ایستوود، ریتا مورنو و کاردی بیاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast X بازی کردند و به ایفای نقش پرداختند. لوئیس لتریرکارگردان فیلم The Incredible Hulk and Now You See Me فیلم Fast and Furious 10 را بر اساس فیلمنامه ای از جاستین لین و دن مزیونویسنده کتاب خشم تایتان ها است.

  انتشار اولین تصویر از مادربرد ASUS ROG Maximus Z790 مجهز به پردازنده 13900K

فیلم Fast X در 19 می 2023 (29 می 1402) اکران خواهد شد. همچنین Fast and Furious 11 در دست ساخت است و این قسمت که پایان داستان سری اصلی است هنوز تاریخ انتشار ندارد. همچنین شایعاتی مبنی بر بازگشت Gol Gadot و Gisele Yasher در Fast and Furious 10 وجود دارد، اما این شایعه هنوز تایید نشده است. گفته می شود که گدوت در یکی از نسخه های این فیلم حضور داشته است، اما مشخص نیست که آیا نسخه نهایی و اکران فیلم همان نسخه بوده اند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید