پیوستن به انیمه سوزوم در 30 فیلم پرفروش تاریخ سینمای ژاپن

انیمه سوزوم به کارگردانی ماکوتو شینکای موفق شد به فهرست 30 فیلم پرفروش تاریخ سینمای ژاپن بپیوندد.

انیمه جدید سوزوم ماکوتو شینکای، او انیمه Your Name و انیمیشن Weathering With You را کارگردانی کرد که در نوامبر امسال در ژاپن منتشر شد و اکنون در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، انیمه سوزوم در باکس آفیس ژاپن موفقیت بزرگی داشت. به گزارش CoMix Wave Films، انیمه Suzume در روز چهارشنبه این هفته سی امین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ژاپن شد.

تاکنون بیش از 8.51 میلیون بلیت برای این انیمه فروخته شده است و انیمه Suzume در گیشه ژاپن 85.6 میلیون دلار فروخته است. همچنین این امکان وجود دارد که رتبه بندی انیمه سوزوم در روزها و هفته های آینده بهبود یابد. نکته قابل توجه دیگر این است که دو انیمه قبلی شینکای نیز جزو 30 انیمه پرفروش تاریخ سینمای ژاپن هستند، Your Name در رتبه 5 و Weathering With You در رتبه چهاردهم قرار گرفته اند.

انیمه Suzume no Tojimari

نکته جالب دیگر این است که انیمه One Piece Film: Red در سال 2022 پرفروش ترین فیلم ژاپن بود و به این ترتیب انیمه سوزوم پس از فیلم Top Gun: Maverick به عنوان سومین فیلم پرفروش ژاپن در سال 2022 معرفی شد. نانوکا هارا به عنوان سوزومه ایواتو، هوکوتو ماتسومورا، اری فوکاتسو، شوتا سامتانی، سیری ایتو، کانا هانازاوا، ماتسوموتو کوشیرو IX، ریونوسوکه کامیکی، ایمی، کوتونه هاناسه و ان یامانه از جمله صداپیشگان انیمه سوزومه هستند.

انیمه سوزوم داستان دختر 17 ساله ای به نام سوزومه را دنبال می کند که در یک شهر آرام در کیوشو زندگی می کند. یک روز مسافر جوانی به او می گوید که به دنبال دری می گردد و این برای همیشه زندگی او را تغییر می دهد. او مرد جوان را به سمت کوه ها دنبال می کند که در آن یک دروازه قدیمی وجود دارد که توسط ساختمان های مدرن احاطه شده است و این آغاز سفر مرموز سوزومه است. انیمه Suzume در آوریل آینده در آمریکا و کشورهای اروپایی اکران خواهد شد.

  ویژگی های زیادی در The Last of Us Part 1 برای گیمرهایی با شرایط خاص وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید