کارگردان بازی جنگ ستارگان یوبی سافت توییت قبلی خود را تصحیح کرد

مدیر بازی جنگ ستارگان یوبی سافت قبلا گفته بود سال 2023 سال بزرگی خواهد بود، او این توییت را تصحیح کرد و توضیح داد که منظورش فعالیت بالای تیم های بازی سازی در آن سال است.

جولین گریتی، مسیو، مدیر یوبی‌سافت، در اوایل سال جاری، توییتی را منتشر کرد و باعث شد برخی از مردم فکر کنند که بازی جنگ ستارگان این استودیو امسال رونمایی خواهد شد. اما Gravity اکنون توییت قبلی خود را توضیح داده است: “برای واضح بودن، منظور من این بود که سال 2023 سال بزرگی برای تیم های ما باشد که بازی ما را می سازند (که می توانید در آن شرکت کنید.”

او همچنین گفت منتظر شنیدن اخبار رسمی یوبی سافت باشید. لازم به ذکر است که Geraiti این گفته که بازی Star Wars Mesio در سال جاری معرفی خواهد شد را نه تایید و نه تکذیب کرد. این استودیو در حال توسعه Avatar: Frontiers of Pandora برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی است.

ظاهراً این اثر قرار است در سال مالی آینده منتشر شود. سال مالی مذکور از 1 آوریل 2023 (12 آوریل 1402) شروع و در 31 مارس 2024 (12 آوریل 1403) به پایان می رسد. این احتمال وجود دارد که یوبی سافت قبل از این تاریخ اطلاعاتی در مورد بازی آواتار منتشر کند و حتی اخیرا اطلاعاتی در مورد آن فاش شده است.

لازم به ذکر است که بازی Star Wars استودیوی Massive نیز در سال 2021 معرفی شد. تایید شده است که این اثر در مراحل اولیه تولید قرار دارد و تیم سازنده در حال استفاده از موتور گرافیکی Snowdrop خود برای تولید آن هستند. ماه گذشته، سازنده بازی به دنبال افرادی بود که نسخه در حال توسعه را آزمایش کنند.

  گوشی گیمینگ Ligen Y90 و تبلت بازی Ligen Y7 700 معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید