Playtesters می گویند: بازی Starfield فراتر از همه انتظارات است

گروهی از آزمایش کنندگان بازی Starfield اعلام کردند که ساخته جدید Bethesda از نظر مقیاس و عمق دنیای بازی فراتر از انتظارات آنها بوده و همه را تحت تاثیر قرار داده است.

در طول پادکست XNC، اعلام شد که آزمایش کنندگان بازی Starfield بسیار تحت تاثیر مقیاس و عمق بازی قرار گرفته اند. گفته می شود این بازی تمام انتظارات را برآورده می کند و حتی فراتر از آنها به نظر می رسد. همانطور که Starfield به عنوان “بزرگتر” و “جاه طلب تر” از آنچه قبلا تصور می شد توصیف شده است.

این ادعاها توسط کالت ایستوود، یک تولید کننده محتوای مشهور در دنیای بازی مطرح شده است. ایستوود گفت که این اطلاعات را از چندین منبع مرتبط با این پروژه شنیده است. به گفته وی، آزمایش کنندگان به وضوح اعلام کرده اند که این بازی بسیار بزرگتر از تمام کارهای قبلی Bethesda است و امثال Fallout و Elder Scrolls در کنار آن بسیار کوچک به نظر می رسند. البته، با آنچه قبلاً در مورد بیش از 1000 سیاره قابل کشتیرانی در دنیای بازی شنیده بودیم، چنین مقیاسی از بازی قابل انتظار بود.

دنیای بازی STARFIELD

ایستوود گفت که قصد ندارد با این اظهارات عملکرد استارفیلد را زیاد تعریف کند، اما نظراتی که تاکنون دریافت کرده بسیار مثبت بوده است. حتی بازیکنانی که در ابتدا نسبت به Starfield Two شک داشتند، ذهن خود را کاملاً به این بازی تبدیل کرده اند. شکی نیست که Starfield بزرگترین بازی Bethesda تا به امروز است و شاید هیچ بازی دیگری هرگز نتواند به سطح آن برسد.

  OnePlus Rolling 2 CE با شارژ 65 وات و نمایشگر 90 هرتز معرفی شد.

این بازی کاوش در فضای بی کران کهکشان را بر خلاف هر بازی دیگری شبیه سازی می کند و گستره و مقیاس رقبایی مانند No Man’s Sky را به چالش می کشد. توسعه دهندگان Bethesda با دسترسی به صدها سیاره که هر کدام می توانند مضامین و ویژگی های ساختاری خاص خود را داشته باشند، داستان ها و رویدادهای بی شماری را در اختیار دارند که می توانند پتانسیل رشد این بازی را برای همیشه حفظ کنند.

به تازگی صفحه پشتیبانی از بازی Starfield در وب سایت Bethesda راه اندازی شده است و یک بار دیگر تایید می کند که این بازی در نیمه اول سال 2023 عرضه خواهد شد. بازی مورد انتظار را تجربه کنید.

والپیپر بازی Starfield

بتسدا به تازگی اعلام کرد که امکان رفتن به سیاره زمین در استارفیلد وجود دارد. همچنین گفته شد که تصمیمات اشتباه در طول این بازی نقش آفرینی می تواند منجر به مرگ غیرقابل برگشت یک شخصیت در بازی شود و جوامع و گروه های کوچک و بزرگ بازی نقش مهم تری در دستیابی به اهداف بازی دارند و بازیکن به سادگی نمی تواند داستان را خودش کارگردانی کند.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید