آیفون SE به خاطره ها پیوست!


اپل در چند سال گذشته هر دو سال یک‌بار ارزان‌ترین سری آیفون‌های خود را به‌روزرسانی کرده است و از زمانی که آخرین آیفون SE در سال 2022 عرضه شد، انتظار می‌رفت نسل بعدی آن در سال 2024 وارد بازار شود. اما بر اساس گزارشی که امروز توسط یکی از آنها منتشر شد. تحلیلگران مشهور اپل موبایل با نام Ming-Chi Kuo به نظر می رسد که دوران آیفون SE به پایان رسیده است و این مدل محبوب برای همیشه در یادها خواهد ماند. با دی جی همراه باشید.

به گفته کو، اپل به شرکای تجاری خود در زنجیره تامین اطلاع داده است که آیفون SE 2024 به تعویق نیفتاده است، اما تمام برنامه های تولید و ارسال به طور کامل لغو شده است! این راه حل عجیب که توسط کو به بیرون درز کرد، واکنش های زیادی را به همراه داشت و بسیاری مشکوک بودند که مشکل رابط در تراشه های باند داخلی اپل وجود دارد که در نهایت منجر به لغو آیفون SE شد.

اپل باید ابتدا تراشه باند پایه خود را در آیفون SE آزمایش کند. از آنجا که این شرکت می‌خواست اگر مشکلی پیش بیاید، حداقل برای ارزان‌ترین گوشی هوشمند اپل که می‌فروشد، اتفاق می‌افتد، نه یکی از مدل‌های سودآورتر. اگر همه چیز خوب پیش برود، این تراشه می تواند در اواخر سال 2024 به سری آیفون 16 نیز راه پیدا کند.

آیفون SE

با این حال، اکنون با لغو آیفون SE 2024، نگرانی هایی در مورد اینکه آیا عملکرد تراشه باند پایه اپل می تواند با آنچه کوالکام در حال حاضر ارائه می دهد، رقابت کند، وجود دارد. و به دلیل این نگرانی ها، شانس کوالکام برای تامین تراشه های باند پایه برای سری آیفون 16 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این دقیقا برعکس آن چیزی است که قبلا پیش بینی می شد و گفته می شد کوالکام در سال 2024 بازار آیفون را از دست خواهد داد.

  پایان پشتیبانی از بازی The Witcher: Monster Slayer در سال 2023

اکنون، با انتشار این گزارش جدید، به نظر می‌رسد که کوالکام حداقل تا سال 2025 تامین‌کننده اصلی تراشه‌های باند پایه اپل خواهد بود. به این ترتیب، انتظار می‌رود که امسال و سال آینده همچنان بر بازار تراشه‌های باند پایه موبایل پیشرفته جهانی تسلط داشته باشد. منجر به حاشیه سود بسیار بالاتر نسبت به رقبا می شود.


دیدگاهتان را بنویسید