افزایش نجومی دستمزد بازیگران سریال Stranger Things برای فصل پنجم

طبق اطلاعات منتشر شده دستمزد بازیگران سریال Stranger Things در فصل پنجم و پایانی با افزایش نجومی روبرو خواهد شد.

سریال Stranger Things 5 ​​در سال 2023 جلوی دوربین می رود و اکنون طبق جدیدترین ها اخبار سینما و تلویزیوناطلاعاتی از دستمزد بازیگران این سریال در آخرین فصل آن منتشر شده است. Puck Media گزارش داد که دستمزد بازیگران سریال Stranger Things در فصل پنجم افزایش نجومی و قابل توجهی خواهد داشت. به گفته وی، دیوید هاربر و وینونا رایدر که در Tier 1 حضور دارند، هر کدام 9.5 میلیون دلار برای حضور در هر 8 قسمت از فصل پنجم سریال Stranger Things دریافت خواهند کرد.

در مقایسه، هاربر و رایدر برای هر قسمت در فصل سوم سریال حدود 350 هزار دلار و برای کل فصل 2.8 میلیون دلار دستمزد دریافت کردند. فین ولفهارد، کالب مک لافلین، نوآ اشنپ و گتن ماتارازو که چهار شخصیت جوان اصلی فصل اول بودند، در گروه Tier 2 حضور خواهند داشت که سیدی سینک نیز از فصل دوم به سریال اضافه شد. این 5 بازیگر برای بازی در فصل پنجم سریال Stranger Things هر کدام مجموعا 7 میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

Vokana مکس را در فصل چهارم Stranger Things تماشا می کند

در مقام مقایسه، این بازیگران در فصل اول به طور متوسط ​​25000 دلار در هر قسمت دستمزد می گرفتند. در Tier 3 شاهد حضور بازیگرانی چون جو کری، چارلی هیتون، ناتالیا دایر و مایا هاوک هستیم که برای حضور در فصل پایانی سریال Stranger Things بیش از 6 میلیون دلار دستمزد دریافت خواهند کرد. اطلاعات دستمزد سطح 4 منتشر نشده است اما گفته می شود دستمزد این بازیگران بسیار کمتر از سه سطح دیگر است و تفاوت نسبتا زیادی وجود دارد.

  The Division 2 را در Steam دریافت کنید

همچنین به دستمزد ملی بابی براون که ستاره اصلی سریال است اشاره ای نشده است زیرا پیش بینی می شود او قراردادی ویژه و جداگانه با نتفلیکس داشته باشد و دستمزدی بسیار بالاتر از بقیه اعضای گروه دریافت کند. بازی در سریال Stranger Things 5 ​​.قبلاً مشخص بود که فصل چهارم سریال Stranger Things با بودجه هنگفتی ساخته شده است و به نظر می رسد که نتفلیکس در نهایت برای فصل پنجم این سریال هزینه زیادی خواهد کرد. البته این سریال توانست از پس هزینه های بالای خود برآید.

فصل پنجم و آخر سریال Stranger Things قرار است در سال 2024 از نتفلیکس پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید