بازی دموی Sonic Frontiers برای نینتندو سوییچ در سراسر جهان عرضه شد

سگا نسخه ی نمایشی Sonic Frontiers را برای کنسول های نینتندو سوییچ در سراسر جهان منتشر کرد.

سگا اخیراً دموی Sonic Frontiers را روی نینتندو سوییچ در سراسر جهان از جمله بازارهای غربی منتشر کرده است. تا پیش از این، نسخه آزمایشی به طور انحصاری در دسترس بازیکنان در بازار ژاپن بود، اما اکنون بازیکنان نینتندو سوییچ در سراسر جهان می توانند آن را به صورت رایگان از طریق فروشگاه نینتندو دریافت کنند.

نسخه آزمایشی Sonic Frontiers در نینتندو سوییچ حدود 2.9 گیگابایت حجم دارد و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در قسمت باز بازی بازی کنند. در حالی که این نسخه ی نمایشی تجربه کامل بازی را نشان نخواهد داد، به بازیکنان نگاهی به نحوه عملکرد آن در نینتندو سوییچ و میزان لذت آن می دهد.

پرش سونیک از تبلیغات در بازی Sonic Frontiers

اگرچه Sonic Frontiers اولین تلاش تیم برای ساخت یک بازی جهان باز بود، اما موفقیتی را برای سگا به ارمغان آورد. دسامبر گذشته، ناشر اعلام کرد که Sonic Frontiers بیش از 2.5 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

تیم Sonic یک سری محتوای اضافی برای Sonic Frontiers در سال 2023 در نظر گرفته است که شامل محتوای داستانی اضافی، حالت‌های جدید و شخصیت‌های قابل کنترل‌تر می‌شود. Sonic Frontiers اکنون بر روی رایانه شخصی و کنسول‌های Nintendo Switch، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series X در دسترس است. Xbox Series S در دسترس است.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

  دنباله ای برای Megan's Horror در دست ساخت است.

دیدگاهتان را بنویسید