دنیای Redfall تجربه ای مشابه Far Cry 2 و STALKER را ارائه خواهد کرد

به گفته سازندگان بازی، استودیو آرکین، دنیای Redfall تجربه ای مشابه Far Cry 2 و STALKER را ارائه خواهد کرد.

به تازگی آبجو ریکاردومدیر خلاق بازی Redfall و هاروی اسمیتدر مصاحبه ای جدید، Arkin، کارگردان استودیو توضیح داد که این بازی چگونه با سایر فرنچایزهای تیراندازی اول شخص مقایسه می شود. به گفته این توسعه دهندگان، Redfall بیشتر شبیه به سری Far Cry و STALKER است و نمی توان تجربه آن را خیلی نزدیک به Left 4 Dead دانست.

ریکاردو بیر در مورد احتمال اینکه بازیکنان پس از تماشای تریلرها به این نتیجه رسیده باشند که Redfall شبیه به سری Left 4 Dead است، توضیح داد: «کاملا قابل درک است که کسی به این نتیجه برسد. چهار شخصیت قابل کنترل در Redfall وجود دارد که می توانید با یکدیگر بازی کنید و با دشمنان مرده روبرو شوید. اما از نظر گیم پلی و تجربه، Redfall چیزی شبیه به آن نیست [Left 4 Dead] “Redfall بیشتر شبیه یک بازی Far Cry است.”

خورشید گرفتگی در بازی redfall

Redfall برخلاف سری Left 4 Dead که مراحل جداگانه ای را در اختیار بازیکنان قرار می دهد، دنیایی باز برای اکتشاف بازیکنان خواهد داشت. مدیر خلاق Redfall در مورد آن گفت: «شما در دنیایی باز و گسترده هستید. ما یک پایگاه خانگی داریم که می توانید با NPC ها صحبت کنید و ماموریت های جانبی را دریافت کنید. می توانید به جدول ماموریت بروید و ماموریت های داستانی را انتخاب کنید. شما نمی توانید نسبت به هیچ یک از این ماموریت ها بی تفاوت بمانید و فقط از پایگاه خارج شوید تا مسیری را انتخاب کنید و شروع به کشتن دشمنان کنید یا به محتوای دنیای زنده ای که در حال ساختن آن هستیم بپیوندید.

  انویدیا AMD و Intel را برای نحوه ارسال درایورهای گرافیکی مسخره می کند

در مقایسه مستقیم بین Redfall و منطقه Talos I از Prey، می‌توانیم متوجه شویم که دنیای Redfall بزرگتر از آن چیزی است که در دیگر بازی‌های Arkane دیده‌ایم. با این حال، در مقایسه با سایر بازی های جهان باز، دنیای Redfall بسیار کوچکتر خواهد بود. بازیکنان در این بازی به هیچ وسیله نقلیه ای دسترسی نخواهند داشت و باید پیاده به گشت و گذار بپردازند. بیر توضیح داد: از نظر آزادی عمل، انتظارات متفاوتی نسبت به سایر بازی‌های جهان باز وجود دارد، اما Redfall یک بازی پیشرفته است. به همین دلیل مقیاس و سرعت کمی کندتر شده است. ما از شما می خواهیم که شب در مه در مزرعه ذرت قدم بزنید و زمزمه های خون آشام ها را در تاریکی بشنوید. شاید از دور خانه کشاورز را ببینید و به سمت آن حرکت کنید [پس از رسیدن به آن] دریابید که پر از دشمنان فرقه و چند بازمانده به دام افتاده است که می توانید آنها را نجات دهید. این حس دنیای Redfall است.”

سلاح ها و دوربین اول شخص بازی redfall

در مقایسه، هاروی اسمیت توضیح داد که بازی Redfall تجربه ای نزدیک به بازی های کلاسیک و جهان باز Far Cry 2 و STALKER ارائه می دهد. Redfall در حال حاضر توسط Arkin در حال توسعه است و در آینده برای رایانه های شخصی و کنسول های Xbox Series X منتشر خواهد شد. Xbox Series S منتشر خواهد شد. در حالی که بازی هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد، برخی شایعات به احتمال انتشار در ماه می 2023 اشاره می کنند.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  5 ویژگی مهم WhatsApp Business for Business

دیدگاهتان را بنویسید