دو رئیس Malenia را همزمان با یک کنترلر و denspad از استریمر Alden Ring شکست دهید.

پخش کننده توییچ MissMikka توانست دو رئیس Elden Ring Malenia را با استفاده از یک کنترلر معمولی و یک صفحه رقص به طور همزمان شکست دهد.

در شرایطی که استریمرها و گیمرهای هاردکور در تلاش برای ثبت یک دستاورد خاص در بازی Elden Ring هستند، این بار MissMikka در این بازی روح انگیز و چالش برانگیز موفق به انجام کاری عجیب و دشوار شد. او دو باس فایت Malenia را به طور همزمان با استفاده از یک کنترلر استاندارد و یک کنترلر غیر سنتی که از یک صفحه رقص برای انتقال دستورات استفاده می کند، با موفقیت به پایان رساند. او سه روز برای این کار تلاش می کند و 199 بار شکست می خورد تا 2 مالنیاس را با هم شکست دهد.

MissMikka در توییت خود نوشت: “در ابتدا مطمئن نبودم که چنین چیزی امکان پذیر باشد. Radagon/Elden Beast چالش بعدی خواهد بود.”

مالنیا اولین رئیس الدن رینگ نیست که به این شکل کشته می شود. الهه زوال را شکست دهید فقط یکی از چالش های هیجان انگیز این MissMikka است که از طریق آن موفق می شود بزرگترین و سخت ترین باس ها را در بازی Elden Ring با ترکیبی از یک کنترلر و یک صفحه رقص شکست دهد. MissMikka در مصاحبه ای در سپتامبر گذشته گفت که او در یک چالش با Malenia مبارزه کرد تا بازی Elden Ring را تنها 329 بار و به مدت 15 ساعت با یک دست کامل کند.

  روند صعودی کپکام سازنده Resident Evil 4 برای دهمین سال متوالی

دیدگاهتان را بنویسید