رویداد بعدی ایکس باکس احتمالا کوچکتر و مشابه Direct خواهد بود

شایعات حاکی از آن است که رویداد Xbox Q1 2023 احتمالاً در مقیاس یک قسمت زنده خواهد بود تا در مقیاس یک نمایش بزرگ.

در میان بسیاری از اعلامیه‌هایی که در مراسم The Game Awards 2022 ارائه شد، یکی از شرکت‌هایی که چیز خاصی برای ارائه نداشت، مایکروسافت بود. اکنون در شرایطی که شایعه شده است در سه ماهه اول سال 2023 یک رویداد انحصاری Xbox را شاهد باشیم، Zaz Corden از Windows Central گفت که نباید انتظار رویداد بزرگی مانند ویترین E3 را از این رویداد داشته باشیم.

کوردن در پاسخ به کاربری که در توییتر درباره جزئیات این برنامه پرسیده بود، نوشت: «نباید خیلی منتظرش باشیم، اما شاید استفاده از عنوان ویترین یا مراسم برای آن کمی زیاده روی باشد. شاید چیزی شبیه به مستقیم; البته من هنوز در مورد مقیاس مطمئن نیستم، اما انتظار یک رویداد بزرگ مانند نمایشگاه E3 را نداشته باشید.» او همچنین اضافه کرد: «بدیهی است که برخی افراد از این رویداد بیش از حد انتظار دارند.

از آنجایی که Starfield همچنان برای عرضه در نیمه اول سال جاری برنامه ریزی شده است و Redfall احتمالا در اوایل ماه مه منتشر می شود، ممکن است مایکروسافت تاریخ انتشار دقیق این بازی ها را در این رویداد اعلام کند. اما از نظر مقیاس، شاید باید انتظار چیزی شبیه به برنامه های X0 قبلی را از مایکروسافت داشته باشیم. این بدان معناست که به جای یک رویداد 90 دقیقه ای دقیق، ما فقط چند خبر و نمایش خواهیم داشت. با این حال همچنان باید منتظر اخبار تکمیلی در این زمینه باشیم.

  Blizzard: Diablo 4 یک بازی پرداخت به برد نیست

دیدگاهتان را بنویسید