مشخص شد که بازیگر اصلی “گلادیاتور 2” به کارگردانی ریدلی اسکات است

بالاخره مشخص شد که کدام بازیگر این نقش را بازی خواهد کرد بازی Lucious در گلادیاتور 2 به کارگردانی ریدلی اسکات.

گلادیاتور 2 سالهاست که در اطراف شناور بوده است، اما اکنون به نظر می رسد که ما یک قدم به ساخت آن فیلم نزدیکتر شده ایم. زیرا با توجه به جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر نقش اصلی ادامه فیلم گلادیاتور مشخص شد. پل ماسکل بازیگر «مردم عادی» در حال مذاکره نهایی با یونیورسال برای بازی در نقش لوسیوس در است این فیلم گلادیاتور 2 است. به گفته بوریس کیت از هالیوود ریپورتر، ماسکل یکی از چندین بازیگری است که برای این نقش تست بازیگری داده است.

پل مزکال در صحنه ای از سریال مردم عادی

دیگر بازیگرانی که برای نقش لوسیوس تست دادند یا با تهیه کنندگان فیلم ملاقات کردند عبارتند از: ریچارد مدن، مایلز تلر، آستین باتلر و تیموتی شالامه که در نهایت مسکل انتخاب شد. گفته می شود که گلادیاتور ۲ داستان لوسیوس، پسر لوسیلا با بازی کونی نیلسن و خواهرزاده کومودوس با بازی خواکین فینیکس را دنبال می کند. در پایان گلادیاتور، لوسیوس چنان تحت تأثیر ماکسیموس راسل کرو قرار گرفت که او و مادرش را نجات داد.

ریدلی اسکات برای کارگردانی Gladiator 2 بازخواهد گشت و وظیفه نگارش فیلمنامه Gladiator 2 بر عهده دیوید اسکارپا است که پیش از این با اسکات در فیلم های All the Money in the World و Napoleon همکاری داشته است. گلادیاتور در سال 2000 اکران شد و بیش از 460 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. گلادیاتور همچنین نامزد 11 جایزه اسکار شد و 5 جایزه از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد را برای راسل کرو برد.

  حقایق ترسناک در مورد انیمیشن Coraline - Zoomji

اسکات اخیرا فیلم ناپلئون را با بازی خواکین فینیکس، ونسا کربی و بن مایلز کارگردانی کرده است. فیلم ناپلئون قرار است در تاریخ نامعلومی در سال 2023 در سینماها و اپل تی وی پلاس اکران شود. پاول مسکل علاوه بر سریال «Normalni hora» در آثار دیگری چون Aftersun، The Lost Daughter، God’s Creatures و Carmen نیز بازی کرد. ماسکل اخیراً در فیلم Enemy و Strangers نیز جلوی دوربین رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید