نارضایتی بازیکنان 2 از رویداد Battle for Olympus را تماشا کنید

اگرچه رویداد جدید Overwatch 2 که Battle for Olympus نام دارد، از سه روز پیش آغاز شد، برخی از بازیکنان آن را بدترین اتفاق تاریخ این سری می دانند.

رویداد بازی The Battle for Olympus Overwatch 2 در 15 ژانویه (5 ژانویه) عرضه شد. اما به همان سرعت، بازیکنان آن را بدترین رویداد تاریخ Overwatch در نظر گرفتند. بیشتر نارضایتی ها به این دلیل است که بازیکنان مایلند رویداد به جای حالت رایگان برای همه (همه در مقابل یکدیگر، بدون تیم) میزبان حالت PvE (بازیکن در مقابل محیط، دشمنان کنترل شده با هوش مصنوعی) باشد تا دوستان بتوانند به تیم شدن با یکدیگر و برخی از جوایز برای این رویداد شکایت دارند.

جایزه اصلی این رویداد پوسته Winged Victory Mercy است که از سال 2017 در Overwatch موجود است و طبیعتا بازیکنان زیادی آن را دارند. متأسفانه جایگزینی برای این بازیکنان در نظر گرفته نشده است و همین امر باعث می شود که بسیاری از آنها برای شرکت در این رویداد بی انگیزه شوند. اما در حالی که برخی دیگر می خواهند در این رویداد شرکت کنند، مشکل دیگری وجود دارد و آن خود حالت بازی Battle for Olympus است.

این حالت Deathmatch Free for All به بازیکنان تنها هفت شخصیت در بازی می دهد، از جمله Jonker Queen، Roadhog، Parah، Lucio، Ramatra، Vidmaker و Reinhart که همگی دارای پوسته های جدید هستند. برخی احساس می کنند که قرار دادن چهار قهرمان تانک در این رویداد خیلی زیاد است و بسیاری از بازیکنان از مهارت های باورنکردنی Roadhog بدون شخصیت مناسب برای متوقف کردن او استفاده می کنند.

  Violent Night 2 در حال حاضر در حال تولید است

این موارد باعث شد تا حالت بازی خسته کننده و نامتعادل خوانده شود. کاربران Reddit این حالت را بیشتر از یک رویداد با حالت Workshop مقایسه می‌کنند و حتی برخی می‌گویند که Battle for Olympus بدترین رویداد در تاریخ Overwatch است.

دیدگاهتان را بنویسید