نقشه لوتوس Valorant را در تریلر جدید به نمایش بگذارید

Riot Games تریلر جدیدی از نقشه Valorant’s Lotus منتشر کرد که با آپدیت 6.00 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که Rite Games تریلری را برای نمایش مهم ترین محتوای اضافی آپدیت بعدی Valorant به اشتراک گذاشته است. این تریلر نقشه لوتوس را نشان می دهد که در هند قرار دارد. نقشه لوتوس با آپدیت 6.00 در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت که برای انتشار در 10 ژانویه (20 دسامبر) برنامه ریزی شده و با شروع قسمت اول فصل ششم Valorant همراه خواهد بود.

نقشه لوتوس دارای 3 منطقه نبرد اصلی خواهد بود که از این نظر مشابه نقشه Haven است. لوتوس در واقع نهمین نقشه Valorant از زمان عرضه بازی در سال 2020 است. به روز رسانی جدید همچنین تعدادی از باگ های بازی را برطرف می کند، مانند مشکلی در توانایی Killjoy’s Lockdown که مانع از آسیب دیدن او توسط سایر توانایی ها می شد.

Riot Games با انتشار محتوای جدید و رفع مشکلات در حمایت از Valorant کار خوبی انجام می دهد. این بازی اخیرا به همراه League of Legends و Legends of Runeterra در دسترس کاربران PC Game Pass قرار گرفته است. بازی Valorant یک بازی رایگان است که می توان آن را روی رایانه شخصی بازی کرد. در حالی که در حال حاضر خبری از عرضه این بازی برای کنسول ها نیست، شایعاتی از در حال توسعه نسخه های کنسولی آن به گوش می رسد.

دانلود از آپارات

  پوشش ویدئویی زنده زومجی از Game Awards 2022

دیدگاهتان را بنویسید