یکی از شکایت ها علیه سازندگان Cyberpunk 2077 به پایان رسیده است

استودیو سی دی پروژه قرمز با پرداخت 1.85 میلیون دلار برای گروهی از سرمایه گذاران یکی از دعاوی علیه Cyberpunk 2077 را حل و فصل کرد.

استودیو CD Project Red باید گروهی از سرمایه گذاران باشد که در طول سال 2021 شکایتی علیه این شرکت تنظیم کرد و از آنها خواست 1.85 میلیون دلار برای رفع اتهامات بپردازند. این شکایت که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه مرکزی کالیفرنیا تنظیم شده است، ادعا می کند که CDPR سرمایه گذاران را در مورد Cyberpunk 2077 دو سال پیش گمراه کرده است.

به طور خاص، آنها شکایت کردند که این بازی در زمان عرضه روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عملاً غیرقابل پخش بود و استودیو این موضوع را برای آنها فاش نکرده بود. CD Projekt قبلا با شکایت مشابهی از سوی تیم حقوقی Rosen روبرو شده بود. اکنون استودیو لهستانی با پرداخت 1.85 میلیون دلار با گروه سرمایه گذاران به توافق رسیده است. با این حال، آن شرکت ملزم به پذیرش هیچ یک از اتهامات نخواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077 که در سال 2020 منتشر شد، راه اندازی عجیبی داشت و بازی پر از باگ، اشکال و مشکلات عملکرد بود. اما خوشبختانه این اثر اکنون در وضعیت بهتری قرار دارد و توانسته دوباره دل هواداران را به دست آورد. همچنین با انتشار پچ 1.6 و پخش انیمه Edgerunners، محبوبیت Cyberpunk 2077 افزایش چشمگیری پیدا کرد و فروش بازی افزایش یافت. در نوامبر سال گذشته، CDPR اعلام کرد که به لطف موفقیت تجاری Cyberpunk 2077، سه ماهه سوم مالی فعلی بهترین سه ماهه سوم مالی در تاریخ شرکت بوده است.

  سونی در نمایشگاه CES 2023 حضور خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید