Naughty Dog منتظر ارائه بازی جدید خود خواهد بود

نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog اعلام کرده است که استودیو با انتشار بازی جدید معرفی نشده خود صبورتر خواهد بود تا از مشکلات تعادل بین کار و زندگی کارکنان جلوگیری کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، مشخص شده است که Naughty Dog عمدا منتظر رونمایی از بازی تک نفره بعدی خود است تا فاصله زمانی رونمایی رسمی تا انتشار آن کمتر از آثار اخیر این شخص اول باشد. استودیو سونی.

استودیوی NaughtyDog اکنون روی چندین پروژه کار می کند که در میان آنها بازی آنلاین چند نفره جدید Last of Ace کمترین فاصله را با انتشار دارد. در عین حال، در نقاط مختلف، همه می دانند که این تیم حداقل یک بازی داستانی در دست ساخت دارد. نیل دراکمنخالق سری The Last of Us و کارگردان Uncharted 4 به عنوان سرپرست تیم نویسندگی روی آن کار کرد.

جزئیات منحصر به فرد چهره الی در The Last of Us Part II، Naughty Dog به Nathan Drake و Sam Drake در Uncharted

دراکمن در مصاحبه اخیر کمی بیشتر در مورد پروژه اعلام نشده استودیو اشاره کرد: “ما Uncharted 4: A Thief’s End و The Last of Us Part II را خیلی زود معرفی کردیم، اما انجام این کار در واقع کمی متعادل کننده بود.” و زندگی [اعضای تیم] در استودیو ایجاد شده است.

با کمی تأخیر در راه اندازی، می توانیم بیشتر روی برنامه کار کنیم و رویکرد آگاهانه تری برای تولید داشته باشیم. بنابراین یک پروژه چند نفره و یک پروژه دیگر وجود دارد. پروژه ای که من در مورد آن صحبت نمی کنم به جز اینکه ما در مورد آن بسیار هیجان زده هستیم.”

  ارتقای رتبه ایران در رتبه بندی سرعت اینترنت کشورهای جهان

دیدگاهتان را بنویسید