اتوبوس 9 متری بین شهری و درون شهری از سال آینده وارد چرخه حمل و نقل می شود

بیوک علیمرادالو مدیرعامل گروه بهمن در نشست خبری یازدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو کرمان با تاکید بر اینکه بهمن سال 1401 پر تلاش و تنش اما موفق را پشت سر گذاشت، گفت: امسال دو محصول سواری از جمله Respect به بازار عرضه شد. سدان و شاهد دیگنیتی پرستیژ بودیم.

توضیح مدیر عامل باخمن از افق های 1402

علیمارادولو با اشاره به اینکه تا سال آینده چندین محصول تجاری به بازار عرضه می شود، گفت: سیبا موتور Empower 460 را مطابق با استانداردهای 85 گانه عرضه می کند.

قرعه کشی خودرو را گرانتر می کند

مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به ثبت نام 9 میلیون نفری برای خودروهای 3 هزار نفری ایران خودرو گفت: ثبت نام 9 میلیون نفر در قرعه کشی عادی نیست و اگر شخصی برنده شد، می خواهد با مزیت گران بفروشد. که هست.» در این خصوص افزود: مشکل این است که بقیه احساس شکست می کنند.

علیمیرادولو با اشاره به آمار مالکیت برندگان قرعه کشی محصولات بهمن موتور گفت: 84 درصد از کسانی که محصولات ما را از طریق قرعه کشی خریداری کرده اند حتی به اولین دوره خدمات دوره ای هم نمی رسند.

علیمیرادو در پاسخ به سوالی مبنی بر تاریخ عرضه پیکاپ G9 گفت: وانت G9 اول سال 1402 عرضه می شود که خطوط این پیکاپ در مرحله عرضه است و پروژه مشترک بهمن ماه است. موتور و دیزل.

مدیرعامل گروه بهمن در خصوص اتوبوس شهری تحویلی به شهرداری تبریز گفت: امیدواریم تا سال آینده این محصولات وارد چرخه حمل و نقل شود. دو چرخ ایران نیز محصولات مختلفی را در بازار عرضه کرده است.

  چرا ایرانی ها از حضور نمایندگان ایرانی خوششان نمی آید؟

مدیرعامل بهمن دیزل: محصول BD300 استانداردهای لازم را دریافت کرده است

در این نشست حسین حضری مدیرعامل بهمن دیزل با تاکید بر اینکه خودروی BD300 را در نمایشگاه بین المللی خودرو کرمان معرفی کرده ایم، گفت: کرمان یکی از قطب های مواصلاتی حمل و نقل بار است، بنابراین این نمایشگاه یکی از اهداف معرفی است. ارائه محصولات به عموم و بازدیدکنندگان

وی با تاکید بر اینکه بار و کمپرسی BD300 وارد بازار می شود، تصریح کرد: افزایش تیراژ را برای رفع نیاز واقعی مشتریان قرار داده ایم و همچنین در حال بررسی طرح افزایش تولید هستیم.

هزاری با بیان اینکه کامیون BD 300 دارای 85 استاندارد است، تصریح کرد: البته همه خودروسازان باید این استانداردها را رعایت کنند.

مدیرعامل ایران دو چرخ: پروژه طراحی دو موتورسیکلت برقی را آغاز کرده ایم

آرمان موسوی مدیرعامل ابران دوچرخ نیز در این نشست اظهار داشت: خودروی دوچرخ ایرانی در سال 1401 تولید خود را دوبرابر کرده و شاهد تنوع زیادی در سبد محصولات بوده ایم.

وی با تاکید بر اینکه برای اولین بار طراحی دو نوع موتور الکتریکی را در دستور کار قرار داده ایم، گفت: این محصول دانش بنیان را برای اولین بار در کشور و با توجه به نیاز بازار برنامه ریزی کرده ایم.

یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان از 8 تا 1 باخمن در محل نمایشگاه کرمان برگزار شد و گروه باخمن پذیرای بازدیدکنندگان از سالن اختصاصی مس بود.

دیدگاهتان را بنویسید