احتمال خروج مارک همیل از نقش جوکر به دلیل مرگ کوین کانروی

کوین کانروی با صدای به یاد ماندنی خود تبدیل به محبوب ترین نسخه بتمن برای بسیاری شد. مارک همیل یکی از این افراد است و نمی‌خواهد جوکر را بدون کانروی در نقش بتمن بازی کند.

در نوامبر 2022، زندگی یکی از مشهورترین صداپیشه های انگلیسی زبان به پایان رسید. کوین کانروی او پس از سال ها بازی در نقش خفاش شب گاتهام در کارتون ها و بازی های ویدئویی مختلف در سن 66 سالگی درگذشت. اکنون مارک همیلصداپیشه معروف و محبوب شخصیت جوکر می گوید که احتمالا به دلیل مرگ کانروی، دیگر نمی تواند نقش دشمن ابدی بتمن را بازی کند.

همیل کار خود را با نام جوکر در Batman: The Animated Series آغاز کرد و علاوه بر چندین فیلم و سریال انیمیشنی دیگر، در سری بازی های Rocksteady Batman: Arkham نیز بازی کرد. در تمامی این آثار همیل نقش جوکر را داشت در حالی که کنروی نقش بتمن را بر عهده داشت. خیلی ها همکاری این دو را دوست داشتند. مارک همیل که طرفداران زیادی در میان مخاطبان فرنچایز جنگ ستارگان دارد، گفت:

“آنها زنگ می زدند و می گفتند، “از شما می خواهند جوکر را بازی کنید.” تنها سوال من این بود که “آیا کوین بتمن را بازی می کند؟” اگر بگویند بله، من هم هستم. ما مثل دو شریک بودیم. مثل لورل و هاردی. “وقتی کوین آنجا نیست، انگار بتمن برای من وجود ندارد.”

  احتمال عرضه Discord برای پلی استیشن 5 در ماه های آینده

دیدگاهتان را بنویسید