افزایش فروش بازی های The Last of Us پس از پخش سریال HBO

پس از پخش اولین قسمت از سریال The Last of Us از شبکه HBO، فروش تمامی بازی های این مجموعه افزایش یافت.

سریال The Last of Us شبکه HBO توانست فراتر از انتظارات باشد. خیلی ها این سریال را می بینند یا درباره آن بحث می کنند و طبیعتا باعث شد عده ای بخواهند به آخرین بازی های بازمانده بروند یا برای اولین بار آن را تجربه کنند.

امسال Nutty Dog The Last of Us Part 1 را منتشر کرد. این اثر بازسازی اولین بازی این سری است. این بازی در سال 2013 برای پلی استیشن 3 منتشر شد. اگرچه بسیاری چنین تصمیمی را عجیب می دانند و دلیل قانع کننده ای برای بازسازی آن نمی دانند، اما با توجه به توجه فعلی به TLoU، می توان تصمیم Naughty Dog را هوشمندانه دانست.

طبق گزارش رسانه TwistedVoxel، ظاهرا پس از اولین قسمت از سری The Last of Us، فروش ریمسترهای اولین بازی، The Last of Us Part II و The Last of Us Part I افزایش یافته است. در فروشگاه آمازون، The Last of Us Part 2 در صدر جدول پلی استیشن 4 قرار دارد و The Last of Us Remastered در جایگاه سوم قرار دارد.

پوستر بازی The Last of Us Part 1

این امر هر دو بازی را جلوتر از بازی مورد انتظار هاگوارتز Legacy قرار داد. در مورد The Last of Us Part 1، فروش این بازی آنچنان افزایش پیدا نکرد که البته می تواند به دلیل قیمت بالای این اثر باشد. در جدول پلی استیشن 5 آمازون، این بازی بالاتر از آثاری مانند Star Wars Jedi: Survivor Deluxe، Final Fantasy 16 و Atomic Heart در رتبه بیست و یکم قرار دارد.

  سفر به دنیای ناشناخته در تریلر جدید انیمیشن دنیای عجیب دیزنی

اگر مشترک سرویس پریمیوم پلی استیشن پلاس شوید، می توانید نسخه آزمایشی دو ساعته این بازسازی را تجربه کنید. اگر با خود بازی آشنایی دارید، ممکن است بخواهید بسته الحاقی Left Behind را دوباره تجربه کنید. با این حال، این DLC طوری طراحی شده است که بعد از بازی اصلی تجربه شود و اگر هنوز خود بازی را تجربه نکرده اید، ابتدا ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید