بازگشت حالت 1v1 gulag در فصل دوم Warzone 2

Infinity Ward اخیراً اعلام کرده است که در فصل دوم حالت Gulag را به Warzone 2 باز می گرداند. این ویژگی که در اصل از نسخه اول Warzone است، بازیکنان را پس از کشته شدن در زندان کوچکی به نام گولاگ قرار می دهد و بازیکنان باید در یک مبارزه سریع حریف خود را بکشند و فرصتی دوباره برای بازگشت به بازی پیدا کنند. حالت گولاگ در بین بازیکنان Warzone بسیار محبوب است و اکنون تیم پشتیبانی Warzone 2 بازگشت حالت 1v1 خود را در فصل 2 تایید کرده است.

در حالی که هنوز هیچ جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد حالت 1v1 گولاگ Warzone 2 اعلام نشده است، Infinity Ward تایید کرده است که ویژگی های این حالت در یک پست وبلاگی که برای هفته آینده برنامه ریزی شده است، توضیح داده خواهد شد. وقتی بازیکنی برای اولین بار در حالت Battle Royale در Warzone 2 کشته می شود، به گولاگ فرستاده می شود. وقتی با یک بازیکن تصادفی دیگر تیم می‌شوید تا در یک محیط محدود کوچک با تیم دو بازیکن مقابل روبرو شوید. تیمی که موفق می شود می تواند به بازی برگردد و بازی را از جایی که کشته شده است ادامه دهد.

نقشه بازی Verdansk 84 Call of Duty Warzone

با اضافه شدن حالت یک به یک گولاگ در فصل 2، بازیکنان Warzone 2 می توانند به جای اینکه با یک بازیکن دیگر تیم شوند و بر توانایی های خود تکیه کنند، در نبردهای شدید 1 به 1 شرکت کنند. اکتیویژن اخیرا اعلام کرده است که بازی Call of Duty: Warzone 2 فصل دوم خود را در 15 فوریه امسال آغاز می کند که شامل سلاح های جدید و مینی مپ جدید می شود.

  تاخیر در انتشار نسخه های ایکس باکس و پلی استیشن Humankind

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید