باستر کیتون با بازی رامی مالک در سریال کوتاهی به کارگردانی مت ریوز

رامی ملک برای نقش اصلی در مینی سریال درام برادران وارنر مت ریوز درباره باستر کیتون انتخاب شده است.

با اشاره به آخرین اخبار سینما و تلویزیون، رامی مالک برای بازی در سریال درام کوتاه مدت برادران وارنر قرارداد امضا کرده است. تلویزیون این زندگی را امضا کرد باستر کیتون، ستاره آمریکایی کمدی های صامت را به تصویر می کشد. اگر این پروژه برای تولید چراغ سبز بگیرد، اولین سریالی خواهد بود که رامی ملک پس از پایان سریال درام Mr. ربات (Mr. Robot) با فصل چهارم در سال 2019 نقش اصلی خود را ایفا خواهد کرد.

مت ریوزکارگردان بتمن مجموعه کوتاه بی‌نام باستر کیتون را هدایت می‌کند و این پروژه را برای Sixth و Idaho Productions تولید خواهد کرد. تد کوهننویسنده برنده جایزه امی که بیشتر به خاطر آثارش در Friends، Legacy و Veep شناخته می شود، در حال مذاکره برای اقتباس باستر کیتون: زندگی کارگردان است. جیمز کورتیس این است که این مینی سریال احتمالا بر اساس آن ساخته خواهد شد.

باستر کیتون به عنوان یکی از شناخته شده ترین ستاره های سینمای دوران صامت شناخته می شود. از آنجایی که این کمدین آمریکایی در خانواده ای سرگرم کننده به دنیا آمد، از سنین پایین شروع به کار در صنعت سرگرمی کرد. باستر کیتون به داشتن چهره مرده هنگام بازی در کمدی ها معروف بود. این بازیگر به واسطه ساخت فیلم های خاطره انگیزی چون ژنرال، شرلوک جونیور و ناوبر یکی از بهترین کارگردانان تمام دوران به حساب می آید. مارتین اسکورسیزی و مل بروکس او بود.

  تعیین حجم مورد نیاز بازی Forspoken در پلی استیشن 5

رامی ملک و دیوید ودل آنها به عنوان تهیه کننده سریال کوتاه باستر کیتون و دانیل پیپسکی و رفیع کرون سیکسث و آیداهو پروداکشنز تولید اجرایی آن را بر عهده دارند. بخش تلویزیونی این شرکت، برادران وارنر، نیز برای به دست آوردن حقوق اقتباس از کتاب جیمز کورتیس وارد مذاکره شده است.

دیدگاهتان را بنویسید