سنگ، کاغذ، قیچی در تریلر جدید Like a Dragon: Ishin

سگا تریلر جدیدی از بازی Like a Dragon: Ishin منتشر کرده است که مینی گیم های متنوع و جذاب این اثر را به رخ می کشد.

استودیو Ryu Ga Gotoku و سگا تریلر جدیدی از بازی Like a Dragon: Ishin منتشر کردند. این تریلر بر روی مینی گیم های مختلف بازی تمرکز دارد و بیش از یک دقیقه است. برخی از این مینی بازی ها عبارتند از: رقص بویو، مسابقه مرغ، قیچی کاغذ سنگی، پوکر، کارائوکه، فروشگاه Udon (غذای ژاپنی)، کوی کوی (بازی با ورق ژاپنی)، چوهان (بازی تاس ژاپنی)، ماهیگیری، اویچی کابو (یک نوع کارت بازی ژاپنی) و مربیگری توپ.

این تریلر سعی می کند مدت زمان هر مینی بازی را کوتاه نگه دارد، در حالی که ویدیوی مورد بحث برخی از جزئیات هر یک را نشان می دهد. همانطور که گفته شد، برخی از مینی‌گیم‌ها بازی‌های کارتی و برخی از آن‌ها از نسخه‌های قبلی Yakuza like a Dragon: Ishin هستند که در این میان، کارائوکه یکی از محبوب‌ترین مینی‌گیم‌های سری Yakuza است. در این میان باید بدانید که Like a Dragon نام دیگر سری بازی های Yakuza است.

دانلود ویدیو آپارات

همچنین اخیرا تریلر دیگری از این اثر منتشر شده است که سبک های مختلف مبارزه را نشان می دهد. بازی Like a Dragon: Ishin در 21 فوریه (2 مارس) برای پلتفرم های پلی استیشن 4. پلی استیشن 5ایکس باکس وان، Xbox Series X | Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی در دسترس خواهند بود.

  تاثیر مثبت استفاده از تلفن هوشمند بر حافظه انسان

دیدگاهتان را بنویسید