شایعه: معرفی بازی جدید Tomb Raider در سال جاری

گزارش جدیدی ادعا می کند که ساخت بازی جدید Tomb Raider در حال انجام است و امسال رونمایی خواهد شد.

میلر راسافشاگری، که اولین مورد از برنامه‌های Square Enix برای پایان دادن به پشتیبانی از بازی Marvel’s Avengers در ۸ اکتبر ۱۴۰۲ بود.30 سپتامبر 2023) او اعلام کرده بود، مدعی شده بود که بازی جدید Tomb Raider در حال توسعه کامل است و انتظار می‌رود در سال جاری عرضه شود در سال 2023 رونمایی خواهد شد. او در پستی در وب سایت اکسپوتر نوشت که با خداحافظی کریستال داینامیکس با انتقام جویان، بیشتر تیم توسعه به تام رایدر منتقل می شود.

ظاهراً این بازی وارد مرحله توسعه کامل شده است و در تلاش است تا اواخر امسال عرضه شود. با توجه به اینکه کریستال داینامیکس از اسکوئر انیکس جدا شد، انتظار می رفت که بازی جدید توسط گروه امبریسر منتشر شود. اما اینطور نیست و در یک کنفرانس مطبوعاتی آمازون گیمز، این شرکت گفت حق چاپ پروژه اعلام نشده، “یک ماجراجویی و داستان تک نفره که داستان لارا کرافت را ادامه می دهد” متعلق به این شرکت است.

آمازون همچنین تایید کرد که پروژه جدید Tome Reader یک تلاش چند پلتفرمی خواهد بود و احتمالاً برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن منتشر خواهد شد. بازی جدید Tomb Raider با Unreal Engine 5 در حال ساخت است.

  پیش فروش Final Fantasy 16 ممکن است از دسامبر آغاز شود

دیدگاهتان را بنویسید