هیو جکمن ممکن است به پوشیدن کت و شلوار کلاسیک Wolverine در Deadpool 3 اشاره کرده باشد

هیو جکمن بازیگر نقش لوگان عکسی را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد که ظاهرا اشاره ای به حضور ولورین در فیلم ددپول 3 دارد.

بسیاری از طرفداران ولورین همچنان در انتظار دیدن این شخصیت در لباس کلاسیک این شخصیت در دنیای کمیک های مارول روی پرده سینما هستند، اما این اتفاق در طول فیلم های این شخصیت با هیو جکمن و حالا با توجه به بازگشت این اتفاق نیفتاد. بازيگر ددپول 3 و همبازي شدن با بازيگر ددپول رايان رينولدز، بحث دوباره داغ شده است. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونجکمن ممکن است به حضور ولورین در Deadpool 3 اشاره داشته باشد.

هیو جکمن اخیرا تصویری را در استوری خود منتشر کرده است که در آن ماسک ددپول و ولورین را با ظاهر دنیای کمیک های مارول با هم می بینیم که توسط طرفداران تهیه و ساخته شده است. در نگاه اول، ما هیچ چیز غیرعادی نمی بینیم، اما از آنجایی که ولورین در Deadpool 3 بازخواهد گشت و هیو جکمن دوباره این نقش را ایفا خواهد کرد، این موضوع باعث شده تا بسیاری فکر کنند که جکمن قصد داشته نشان دهد که لباس Wolverine را خواهد پوشید. لباس معروف در فیلم Deadpool 3; اگرچه هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

ماسک های ولورین و ددپول در استوری اینستاگرام هیو جکمن

شان لویکارگردان فیلم Free Guy و The Adam Project کارگردانی Deadpool 3 را بر عهده دارد، البته نام فیلم هنوز مشخص نیست و گفته می شود احتمالا نام ولورین در عنوان فیلم ذکر خواهد شد. وندی مولینو و لیزی مولینو-لافلین خواهران مولینوکس که بیشتر برای نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob’s Burgers شناخته می شوند، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت سوم فیلم Deadpool را بر عهده گرفته اند.

  Tipobet Giriş, Tipobet Yeni Adresi, Casino, Mobil, Bonus

فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 نوامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید