یوبی سافت پیش فروش بازی Skull and Bones را متوقف کرد

یوبی سافت پیش فروش بازی Skull & Bones را متوقف کرد و به بازیکنانی که قبلاً آن را پیش خرید کرده بودند، بازپرداخت کرد.

با توجه به اینکه تاریخ انتشار بازی Skull & Bones برای چندمین بار با اعلام رسمی یوبی سافت به تعویق افتاد و این احتمال وجود دارد که این بازی تا اوایل سال 2024 عرضه نشود؛ به همین دلیل یوبی سافت پیش فروش این بازی را در فروشگاه پلی استیشن متوقف کرده است. البته یوبی سافت همچنان از پیش خرید این بازی در تمامی پلتفرم ها دست برنداشته و بازیکنان PC می توانند آن را پیش خرید کنند.

با این حال، کاربران فروشگاه پلی استیشن در حال حاضر فقط می توانند Skull & Bones را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنند. علاوه بر این، کاربران ردیت و توییتر گزارش دادند که یوبی‌سافت پیش‌سفارش Skull & Bones را بدون اطلاع قبلی لغو کرد و به بازیکنانی که آن را پیش‌سفارش کرده بودند، بازپرداخت کرد. به گفته بازیکنان، تعلیق پیش فروش این بازی چندان عجیب نیست، اما اقدام یوبی سافت برای بازپرداخت هزینه پیش خرید بازی بدون اطلاع قبلی جای تعجب دارد.

دزدان دریایی در مقابل طلوع آفتاب در جمجمه و استخوان ها

با وجود این مشکلات، به نظر می رسد که تیم سازنده یوبی سافت در تلاش است تا انتشار بازی Skull & Bones را تضمین کند. حتی اگر خیلی دیرتر از آن چیزی باشد که بسیاری از طرفداران پس از معرفی بازی در سال 2017 گمان می‌برند، به نظر می‌رسد یوبی‌سافت در حال حاضر کمی در تنگنا قرار دارد. زیرا بسیاری از پروژه های این شرکت به تعویق افتاده است و بسیاری از کارکنان تلاش می کنند تا مخالفت خود را با مدیریتی که در سال های اخیر بارها به دلیل شکست هایش مورد انتقاد قرار گرفته است، بر زبان آورند.

  تعهد جدید مایکروسافت به سونی: Call of Duty در پلی استیشن تا 10 سال

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید