اجرای یک برنامه انحصاری Forza Motorsport یک روز بعد از نمایشگاه Xbox

روز بعد از کنفرانس Xbox، پخش زنده ماهانه Forza پخش خواهد شد Forza Motorsport نیز حضور خواهد داشت.

فردا شب، 5 باخمن (25 ژانویه) ساعت 23:30 نمایشگاه جدید مایکروسافت و بتسدا با نام Developer Direct در تهران برگزار می شود. این مراسم شاهد حضور آثاری همچون Redfall، Minecraft Legends، Forza Motorsport و Elder Scrolls Online خواهد بود. اما اگر می خواهید دوباره Forza را تماشا کنید، پخش زنده ماهانه Forza یک روز بعد از رویداد Xbox برگزار می شود و Forza Motorsport نیز در آن حضور خواهد داشت.

رویداد ماهانه فورتزا در تاریخ 6 باخمن (26 ژانویه) ساعت 20:30 در تهران پخش می شود و “تمام خودروهای جدید فورتزا” را به نمایش می گذارد. می توانید همین الان به کانال یوتیوب Forza بروید و استریم را تماشا کنید. مشخص نیست این استریم چه جنبه هایی از بازی مذکور را نشان خواهد داد. اما می توان انتظار داشت قسمت هایی از بازی که در Developer Direct حضور داشتند با جزئیات بیشتری نشان داده شوند.

علاوه بر این، همانطور که انتظار می‌رفت، بخشی از ماهنامه Forza به Forza Horizon 5 اختصاص خواهد یافت. تاریخ انتشار Redfall و Forza Motorsport شایعه شده است که در رویداد جدید Xbox اعلام می‌شود و انتظار می‌رود Redfall در ماه می عرضه شود.

Forza Motorsport در زمان نامشخصی در بهار 2023 منتشر خواهد شد. این بازی مسابقه ای برای پلتفرم های Xbox Series X Xbox Series S و PC در حال توسعه است.

  دانلود بازی کارت کارت KartRider: Drift هیجان انگیز مسابقه

دیدگاهتان را بنویسید