ارتقاء رایگان Saints & Sinners برای هدست PSVR2

سازندگان بازی The Walking Dead: Saints & Sinners اعلام کرده است که این بازی به PSVR2 به صورت رایگان برای دارندگان بازی در پلی استیشن وی آر ارتقا خواهد یافت.

استودیو Sky Dance Interactive به طور رسمی به تمامی دارندگان بازی اعلام کرده است The Walking Dead: Saints & Sinners در PSVR از جمله مشترکین PlayStation Plus، این بازی شامل ارتقاء رایگان به PSVR2 می شود. این خبر به مناسبت سومین سالگرد انتشار این بازی ترسناک و زامبی در دنیای مردگان متحرک منتشر شده است.

این بازی ویدیویی برای اولین بار در 23 ژانویه 2020 برای رایانه های شخصی و Oculus Rift منتشر شد و در اواخر همان سال به پلتفرم های دیگر از جمله PlayStation VR راه یافت. بازی Saints & Sinners بر اساس کتاب کمیک Walking Dead رابرت کرکمن ماجرا در نیواورلئان پس از شیوع زامبی اتفاق می افتد. بازیکنان نقش یک بازمانده به نام توریست را بر عهده می گیرند که به انتخاب بازیکن مرد یا زن است.

بازیکن با تعداد زیادی واکر روبرو می شود و می تواند با له کردن مغز زامبی ها با اجسام تیز آنها را بکشد. قهرمان داستان می تواند از ساختمان ها برای کمین دشمنان و حمله به زامبی ها از راه دور با استفاده از سلاح های دوربرد، از جمله تیرکمان و تپانچه استفاده کند. همچنین یک سیستم کاردستی وجود دارد که می توانید با استفاده از موادی که در دنیای بازی پیدا می کنید، آیتم ها و سلاح های مفیدی بسازید.

  Deep Rock Galactic بیش از 5.5 میلیون نسخه فروخته است

دیدگاهتان را بنویسید