بازی SteamWorld Build برای رایانه های شخصی و کنسول ها معرفی شد

بازی شهرسازی SteamWorld Build در زمان نامعلومی در سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر خواهد شد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که Thunderful Games در جریان پخش زنده SteamWorld Telegraph از یک بازی کاملاً جدید در سری Steam World به نام SteamWorld Build رونمایی کرد. این بازی کاری در سبک شهرسازی است و در زمان نامعلومی در سال 2023 برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، پی سی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

به عنوان یک معمار در یک شهر معدنی، بازیکنان درگیر توسعه و توسعه هستند، منابع را از سطح زمین جمع‌آوری می‌کنند و از سنگ‌های معدن استفاده می‌کنند تا شروع به حفاری عمیق‌تر در یک معدن متروک با فناوری قدیمی کنند. با گسترش شهر، افراد جدیدی با خواسته‌ها و نیازهای پیچیده‌تر وارد می‌شوند و گیمرها باید تجارت را سرپا نگه دارند. البته، برای راضی نگه داشتن همه، بازیکنان باید مطمئن شوند که همه با حداکثر پتانسیل خود کار می کنند.

SteamWorld Build به بازیکنان اجازه می دهد تا پنج نقشه پر از اسرار را کشف کنند و دارای 3 سطح دشواری برای به چالش کشیدن همه هستند. این بازی را می توانید با کنترلر یا موس و کیبورد تجربه کنید. با این حال، تجربه بازی در تمام پلتفرم ها یکسان خواهد بود. نسخه ی نمایشی بازی Steamworld Build هم اکنون برای کاربران رایانه های شخصی در دسترس است. می توانید انتظار داشته باشید که جزئیات بیشتری در مورد بازی در آینده منتشر شود.

  ذوب کانکتور 16 پین در کارت گرافیک RTX 4090

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید