تریلر ماموریت کریس پاین برای بازیابی مصنوع گمشده در Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves

پارامونت پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم لایو اکشن فانتزی Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves منتشر کرده است.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که پارامونت پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves منتشر کرده است. این فیلم لایو اکشن فانتزی بر اساس بازی رومیزی معروف به همین نام ساخته شده و در تاریخ 31 مارس 2023 (11 آوریل 1402) اکران خواهد شد. شما می توانید این تریلر را در کانال یوتیوب پارامونت تماشا کنید.

کریس پاین بازیگر فیلم Star Trek و Hell or High Water میشل رودریگزبازیگر فیلم های “آواتار” و “سریع و خشن”، رجی جین پیجبازیگر سریال بریجرتون قاضی اسمیتبازیگر فیلم Pokémon Detective Pikachu (Pokémon Detective Pikachu) هیو گرانتبازیگر فیلم های «درباره یک پسر» و «عشق واقعاً» و سوفیا لیلیسبازیگر فیلم It (An) در فیلم Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves به ایفای نقش می پردازد.

جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دالیکارگردانان Game Night نه تنها فیلم Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves را کارگردانی کردند، بلکه فیلمنامه آن را نیز نوشتند. Hasbro، eOne و Paramount Pictures مسئولیت تولید و تامین مالی این پروژه را بر عهده داشتند. انترتینمنت وان مسئولیت پخش این فیلم در بریتانیا و کانادا را بر عهده دارد و پارامونت پخش آن در مناطق دیگر را بر عهده دارد. برایان گلدنر و جرمی لچام طبق قراردادی که با شرکت ایوان دارند به عنوان تولید کننده فعالیت می کنند.

Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves چهارمین فیلمی است که بر اساس بازی رومیزی Dungeons and Dragons ساخته شده است. در گذشته، اکشن سیاه چال ها و اژدها به کارگردانی کورتنی سولومون در سال 2000، برنامه تلویزیونی Dungeons and Dragons: Wrath of the Dragon God در سال 2005 و فیلم Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness در سال 2012 منتشر شد.

  توسعه دهنده Hitman به دنبال طراح سیستم کسب درآمد برای بازی معرفی نشده است

دیدگاهتان را بنویسید