داستان پیچیده فیلم Knock at the Cabin در ویدیوی جدید توضیح داده شده است

کمپانی یونیورسال پیکچرز ویدیوی جدیدی از فیلم Knock at the Cabin با بازی دیو باتیستا منتشر کرده است.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که یونیورسال پیکچرز ویدیوی جدیدی از فیلم Knock at the Cabin به کارگردانی ام نایت شیامالان با طرفداران به اشتراک گذاشته شد این تریلر ترسناک قرار است در تاریخ 3 فوریه اکران شود. ویدیو جدید شامل کلیپ های پشت صحنه و توضیحات من می باشد. نایت شیامالان و بازیگران مشابه دیو باتیستا این در مورد شخصیت ها و طرح پیچیده فیلم است.

دانلود ویدیو آپارات

دیو باتیستا، بازیگر فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان قسمت 3)، جاناتان گروفبازیگر سریال شکارچی ذهن بن الدریجبازیگر سریال Fleabag نیکی آموکا-پرندهبازیگر فیلم قدیمی (قدیمی) ابی کوینبازیگر فیلم ملکی زنی (زنان کوچک) روپرت گرینتبازیگر سریال بنده و کریستن کوی آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم ضربه در کابین به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان فیلم Knock at the Cabin آمده است: «در حین تعطیلات در یک کابین دورافتاده، یک دختر جوان و والدینش توسط چهار غریبه مسلح گروگان گرفته می شوند که از خانواده می خواهند برای جلوگیری از آخرالزمان تصمیمی غیرممکن و دور از ذهن بگیرند. با دسترسی محدود به دنیای خارج، این خانواده باید تصمیم بگیرند که به چه چیزی اعتقاد دارند و آیا می توانند قبل از نابودی همه چیز، فداکاری نهایی را انجام دهند.”

فیلم ضربه در کابین بر اساس رمان کابین در انتهای جهان ساخته شده است پل ترمبلی تولید شد و ام نایت شیامالان فیلمنامه آن را نوشت و کارگردانی کرد. اشوین راجان و ام نایت شیامالان از شرکت Blinding Edge Pictures مارک بینستاک آنها به عنوان تهیه کننده فیلم کار می کردند. از جمله عوامل اجرایی این پروژه می توان به موارد زیر اشاره کرد: استفان اشنایدر، کریستوس وی. کنستانتاکوپولوس و اشلی فاکس نقل شده.

  با پیش خرید Dead Space Remake در Steam، بازی Dead Space 2 را دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید