فرصتی برای نمایش بازی جدید Tango Studio در رویداد Xbox و Bethesda فردا

بر اساس شایعات جدید، به نظر می رسد Tango Gameworks قصد دارد از بازی جدید خود در رویداد Xbox و Bethesda رونمایی کند.

تنها زمان کوتاهی تا رویداد Xbox و Bethesda Developer_Direct باقی مانده است. این مراسم فردا ساعت 23:30 برگزار می شود.این رویداد بیش از 40 دقیقه به طول خواهد انجامید. در کنار ارائه اطلاعات جدید در مورد آثار پیش بینی شده مانند Redfall، Forza Motorsport و Minecraft Legends و اعلام تاریخ انتشار آنها، به نظر می رسد که محصول اول شخص جدید مایکروسافت نیز در این رویداد رونمایی شود. طبق آخرین اخبار دنیای بازی، شایعات زیادی در مورد ارائه اثری جدید از Tango Gameworks، سازنده سری بازی های The Evil Within وجود دارد.

یکی از شخصیت های بازی GhostWire: Tokyo

این ادعا بر اساس سخنان یک مخبر شناخته شده به نام است BillbilKun در توییتر ظاهر شد. به نظر می رسد که اثر بعدی توسعه دهندگان آثاری مانند Ghostwire: Tokyo در رویداد فردا نمایش و به طور رسمی معرفی خواهد شد. بر اساس این اطلاعات، محصول جدید استودیو تانگو Hi-Fi Rush نام خواهد داشت. ظاهرا بازی بعدی Tango Gameworks توسط ESRB و PEGI دارای رتبه T و 12 است و در دو نسخه استاندارد و لوکس در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

اینکه این اتفاق افتاده شاید نشان دهنده فاصله کوتاه ارائه تا انتشار رسمی این اثر باشد. در حال حاضر تمامی موارد ذکر شده در حد شایعه است و بهتر است منتظر رویداد developer_direct ایکس باکس و بتسدا باشیم اما قبل از آن علامت تجاری بازی Hi-Fi Rush توسط بتسدا به ثبت رسیده بود.

سال گذشته شینجی میکامی خالق سری بازی های Resident Evil و رئیس تانگو گیم ورکز تایید کرد که این استودیو پروژه جدیدی تحت مدیریت او دارد. جان یوهانس کارگردان The Evil Within 2 در دست ساخت است و آن را اثری کاملا جدید معرفی کرده است.

  دلیل حذف اکانت اینستاگرام چیست؟ [راه های پیشگیری]

نظرت چیه عزیزم آیا کارهای قبلی این استودیو رو تجربه کردی؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید