معرفی تمدید شده Armored Core 6 در ماه آینده

با تایید Bandai Namco، یک دموی یک ساعته از Armored Core 6 در رویداد آینده بازی Taipei برگزار خواهد شد.

طرفداران سری Armored Core از زمان معرفی نسخه ششم منتظر اطلاعات بیشتر و نمایش گیم پلی این بازی بودند. اکنون به نظر می رسد که FramSoftware یک ویترین طولانی برای Armored Core 6 ماه آینده آماده کرده است.

رویداد Taipei Game قرار است در 2 فوریه امسال برگزار شود و Bandai Namco، ناشر Armored Core 6 حضور خود را در این رویداد تایید کرده است. در حال حاضر بازی Armored Core 6: Fires of the Rubicon مورد انتظارترین اثر Bandai Namco و FromSoftware محسوب می شود که چندی پیش در مراسم Game Awards با تریلر سینمایی ارائه شد.

در حالی که گیم پلی بازی در تریلر معرفی بازی نشان داده نشده است، به نظر می رسد که در رویداد Taipei Game شاهد بخش هایی از آن خواهیم بود. با توجه به این موضوع، Bandai Namco اخیرا تایید کرده است که در تاریخ 3 فوریه (14 بهمن) یک نمایشگاه یک ساعته برای بازی Armored Core 6 برگزار خواهد کرد. اگرچه بعید است که کل زمان این ویترین به گیم پلی بازی اختصاص یابد، اما می توان انتظار جزئیات خوبی از گیم پلی و سایر قسمت های بازی را داشت. با اعلام Bandai Namco، یاسونوری اوگوراتوسعه‌دهنده و بازاریاب سری بازی‌های Armored Core در نمایشگاه حضور خواهند داشت و اطلاعات جدیدی را با طرفداران به اشتراک می‌گذارند.

مکانیک بازی Armored Core VI Fires of Rubicon

پس از ارائه بازی Armored Core 6، دو تن از سازندگان FrameSoftware یعنی Hidetaka Miyazaki و Masaru Yamamura، سازنده بازی مصاحبه ای در مورد این بازی ویدیویی جدید انجام دادند. آنها اطلاعاتی را در اختیار هواداران قرار دادند. اطلاعاتی در مورد آنچه که گیمرها باید از نسخه جدید Armored Core انتظار داشته باشند. به نظر می رسد شخصی سازی مکانیکی یکی از مکانیک های اصلی Armored Core 6 خواهد بود و بازیکنان منابع و گزینه های بیشتری نسبت به نسخه قبلی این سری برای این قسمت خواهند داشت. همچنین بخش های باس فایت نیز در این بازی برجسته خواهند بود. میازاکی همچنین گفت که بازیکنان نباید انتظار داشته باشند که Armored Core 6 به اندازه Elden Ring جهان باز باشد. زیرا ساختار این بازی مانند نسخه های قبلی این سری بر اساس ماموریت هایی است.

  امکان کارگردانی متفاوت برای Avengers 5 و Avengers 6

Armored Core 6: Fires Of Rubicon برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی Armored Core 6 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید