نسخه دمو رایگان بازی Forspoken برای کامپیوتر

امروز، نسخه ی نمایشی Forspoken برای کاربران رایانه های شخصی در فروشگاه Epic Games، Steam و فروشگاه مایکروسافت در دسترس است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که Square Enix از انتشار دموی رایگان بازی Forspoken برای PC خبر داده است. نسخه آزمایشی بازی Foraspoken Studio Luminous Productions پیش از این برای کاربران پلی استیشن 5 در دسترس بود و به زودی در فروشگاه های اپیک گیمز، استیم و مایکروسافت استور در دسترس خواهد بود.

مقاله مرتبط:

برخلاف بسیاری از دموهای دیگر Square Enix مانند Dragon Quest 11 S: Echoes of an Elusive Age، نسخه آزمایشی Forspoken به گیمرها اجازه می دهد تا قسمت های پایانی بازی را تجربه کنند. بازیکنان می توانند در اطراف پرسه بزنند، انواع مختلفی از طلسم ها را آزمایش کنند، وظایف را انجام دهند و یکی از باس های قدرتمند بازی را شکست دهند. این نسخه دارای تنظیمات زیادی مانند کاهش تماس های رایگان و تماس های cuffed است.

نسخه آزمایشی Foraspoken در پلی استیشن 5 اخیراً میزبان یک به‌روزرسانی جدید برای اضافه کردن یک ویژگی سفارشی‌سازی کلیدی (Button Mapping) و رفع اشکال‌هایی مانند تغییر اندازه متن است. مسلما زمان انتشار نسخه ی نمایشی بازی Forspoken PC کمی عجیب است. به خصوص که هنوز رتبه بندی این نسخه منتشر نشده است. این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دسترس است.

  نتایج بنچمارک پردازنده Core i9-13900KS فاش شد. تا 15 درصد سریعتر از Ryzen 9 7950X

دیدگاهتان را بنویسید