Violent Night 2 در حال حاضر در حال تولید است

تامی ویرکولا، کارگردان فیلم Violent Night، در مصاحبه ای جدید از ادامه این فیلم اکشن کریسمس خبر داد.

در دسامبر سال جاری فیلم Violent Night وارد سینما شد و با وجود نقدهای متوسط، توانست در باکس آفیس عملکرد خوبی داشته باشد و این فیلم اکشن با مضمون کریسمس توانست ۶۷ میلیون دلار در گیشه بفروشد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبابانوئل مجرمان بیشتری را شکار خواهد کرد. در مصاحبه با The Wrap، کارگردان شب خشونت آمیز تامی ویرکولا تایید کرد که فیلم Violent Night 2 در حال تولید است و این فیلم در حال حاضر در مرحله بستن قرارداد با تیم سازنده است.

مقاله مرتبط:

ویرکولا که پیش از این فیلم Dead Snow و Hansel & Gretel: Witch Hunters را کارگردانی کرده بود، گفت: “ما در مورد فیلم صحبت می کنیم، قرارداد را بسته ایم و همه چیز را بررسی و مرتب می کنیم.” ما واقعاً زمان داریم که فیلمنامه را بشکنیم و داستان را از آن بیرون بیاوریم. ما ایده هایی داریم و باید ببینیم فیلم را به کجا می خواهیم ببریم و چه می خواهیم و باید در مورد آن صحبت کنیم.»

دیوید هاربر در نقش بابانوئل، در حال لبخند زدن در شب خشونت آمیز

به عنوان مثال، ویرکولا گفت که ایده هایی مانند قطب شمال، خانم کلاوس و الف هایی که در قسمت اول ذکر شد می توانند در شب خشونت آمیز استفاده شوند. ویرکولا اضافه کرد که از نظر داستانی، فکر می کند آنها ایده بسیار جالبی برای گسترش دنیای فیلم دارند، اما همچنان هدفشان حفظ لحن قسمت اول در ادامه است. دیوید هاربر بازیگر Stranger Things و Black Widow در فیلم Violent Night نقش بابانوئل را بازی می کند.

  دنیل کریگ در اولین تریلر فیلم Knives Out 2 نتفلیکس در تلاش برای حل یک معمای قتل جدید است.

هاربر قبلا از ایده ساخت دنباله ای برای A Nightmare on Go استقبال کرده بود و حتی گفته بود که دوست دارد شخصیت هایی مانند خانم بابانوئل را در فیلم داشته باشد و حتی شارلیز ترون را برای این نقش پیشنهاد کرد. این فیلم اکشن با بودجه ای در حدود 20 میلیون دلار ساخته شده است. همچنین با توجه به مصاحبه Wirkola می توان انتظار داشت که پاتریک کیسی و جاش میلر برای نوشتن فیلمنامه Violent Night 2 بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید