جزئیات خیره کننده را در ویدیوی جدید بازی Forza Motorsport به نمایش بگذارید

در حین در رویداد Developer_Direct، مایکروسافت دموی جدیدی از گیم پلی Forza Motorsport را منتشر کرد که در پایان تاریخ انتشار بازی فاش شد.

طبق آخرین اخبار بازی، مایکروسافت دموی جدیدی از Forza Motorsport را در رویداد Developer_Direct منتشر کرد. در این ویدیو سازندگان بازی در مورد ویژگی ها و استفاده از قدرت کنسول های نسل نهم مایکروسافت صحبت کردند و آن را یک جهش نسلی بزرگ و یک بازی بسیار واقع گرایانه توصیف کردند. در زمان راه اندازی، Forza Motorsport دارای بیش از 500 خودرو و 20 محیط جدید، از جمله 5 مکان جدید است که گزینه های سفارشی سازی زیادی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

این یکی از محیط های جدید Kayalami در آفریقای جنوبی است. علاوه بر این، بازی از آب و هوا و تغییرات پویای روز و شب در طول مسابقه پشتیبانی می کند، به طوری که هر دور مسابقه می تواند تجربه متفاوتی را برای بازیکن ایجاد کند و شرایط تغییر کند. همچنین Tren 10 زمان زیادی را صرف صدای بازی کرده است، زیرا صدای ساییده شدن لاستیک خودرو به سطح جاده با دقت طراحی شده است. بازی Forza Motorsport از ray tracing نیز پشتیبانی می کند و با کیفیت 4K و 60fps اجرا خواهد شد، اما تاریخ انتشار بازی در پایان اعلام نشد.

همچنین سازندگان تمرکز زیادی روی جزئیات بازی از جمله کثیفی های روی ماشین داشتند و به لطف نسل جدید کنسول ها، توانستند روی چیزهای مختلف مانند درختان و محیط های کنار پیست بیشتر کار کنند. Forza Motorsport قرار است در زمان نامشخصی در سال 2023 راه اندازی شود Xbox Series X | سری ایکس باکس اس و رایانه شخصی ارائه می شود در پایان می توانید گیم پلی جدید Forza Motorsport را تماشا کنید:

  Honor Pad X8 معرفی شد; یک تبلت قدیمی اندرویدی مقرون به صرفه!

دانلود از آپارات

دیدگاهتان را بنویسید