تاثیر فناوری DirectStorage 10% بر نرخ فریم Forspoken

کارت گرافیک RTX 4090 با استفاده از فناوری ذخیره سازی مستقیم تا 10 درصد نرخ فریم کمتری را در بازی Forspoken نشان می دهد. می دهد.

فناوری DirectStorage مایکروسافت از قدرت GPU برای فشرده سازی داده های بازی های ویدیویی فشرده استفاده می کند و زمان بارگذاری سیستم را بهبود می بخشد. اما داده های بیشتر از طریق GPU سوییچ، گیمرها بیشتر متوجه کاهش عملکرد گرافیکی می شوند. در ویدیوی جدید کانال آلمان هم همینطور است سخت افزار بازی های کامپیوتری در معرض دید قرار می گیرد.

این تست از سه تراشه حافظه PCIe Gen4 و PCIe Gen3 و SATA SSD استفاده می کند انجام شده. این حافظه در کنار پردازنده قرار دارد اینتل Core i9-12900K استفاده شده است.

تأثیر نرخ فریم 10 درصد Forspoken با فناوری DirectStorage

بازی Forspoken به عنوان اولین بازی که از نسخه جدید فناوری مایکروسافت پشتیبانی می کند DirectStorage به یک ابزار تست برای توسعه دهندگان بازی و سازندگان GPU تبدیل شده است. امروزه همه شرکت ها از این بازی برای بررسی تغییرات عملکرد محصولات خود استفاده می کنند. اما نتایج به دست آمده ممکن است بسته به نوع سخت افزار مورد آزمایش متفاوت باشد.

به عنوان مثال کارت گرافیک RTX 4090 در قطعنامه ای 4K تا 10٪ نرخ فریم کمتر در هنگام استفاده DirectStorage نشان داده است که نرخ فریم تصاویر این بازی در این تست از 83.2 به 74.4 رسیده است. البته لازم به ذکر است که کندترین بازی را فریم می کند FPS معروف یک درصدی تفاوت چندانی را نشان نمی‌دهد و در نتیجه بازی به‌طور پیوسته روان اجرا می‌شود.

  درخت مهارت شخصیت Gotham Knights در تریلر جدید نشان داده شده است

دیدگاهتان را بنویسید