تاریخ انتشار بازی Football Manager 2023 PlayStation 5 مشخص شد

سگا تاریخ انتشار بازی Football Manager 2023 را برای کنسول پلی استیشن 5 اعلام کرد.

استودیوی Sports Interactive به عنوان توسعه‌دهنده بازی و سگا به‌عنوان ناشر محصول، بازی Football Manager 2023 را نوامبر گذشته برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های موبایل منتشر کردند. برنامه اولیه سگا انتشار همزمان این بازی بر روی کنسول پلی استیشن 5 بود که به دلیل اتفاقات پیش بینی نشده ای که در مراحل ارسال و تایید این نسخه رخ داد، انتشار آن با اندکی تاخیر مواجه شد. حال به نظر می رسد که سگا توانسته این مشکلات را حل کند و آماده انتشار Football Manager 2023 بر روی کنسول PS5 سونی است.

با اعلام Sports Interactive و Sega، بازی Football Manager 2023 سرانجام در تاریخ 1 فوریه (12 بهمن) سال جاری برای بازیکنان پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. تیم توسعه توضیح داد که به محض بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فوتبال، آپدیت نقل و انتقالات رایگان برای تمامی بازیکنان پلی استیشن 5 فعال می شود. بنابراین، برای بازیکنانی که شروع به تجربه حالت حرفه ای می کنند، تمام نقل و انتقالات آنها بین شروع بازی تا شروع بازی انجام می شود. بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فوتبال باطل خواهد شد.

سگا برای جبران تاخیر عرضه اعلام کرد که به محض عرضه Football Manager 2023 بر روی پلی استیشن 5، تمامی کاربران سرویس پلی استیشن پلاس می توانند به مدت دو هفته این بازی را با 20 درصد تخفیف خریداری کنند.

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

  خودداری سونی از توضیح احتمال افزایش قیمت PS5

دیدگاهتان را بنویسید