تاریخ انتشار بازی Minecraft Legends در تریلر جدیدی اعلام شد

استودیو موجانگ با انتشار تریلر جدیدی تاریخ انتشار بازی Minecraft Legends را اعلام کرد.

استودیو Mojang و Blackbird Interactive اطلاعاتی را در مورد بازی Minecraft Legends در جریان ارائه Developer_Direct در Xbox و Bethesda منتشر کردند. به گفته سازندگان، در این بازی علاوه بر کمپین داستانی، شاهد حالت PvP هستیم. سازندگان همچنین تایید کردند که بازی Minecraft Legends در تاریخ 18 آوریل 2023 (29 آوریل 1402) منتشر خواهد شد.

بخش PvP بازی Minecraft Legends یک حالت رقابتی مبتنی بر کار تیمی است. بازیکنان منابع را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و می توانند نقش های منحصر به فردی مانند جمع آوری منابع، ساخت و ساز و غیره را ایفا کنند. دیگران می توانند دنیای بازی را برای یافتن آیتم های ارزشمند کاوش کنند. دنیای بازی Minecraft Legends به صورت رویه ای تولید می شود و هر بار تجربه متفاوتی را ارائه می دهد. همچنین شاهد حضور پیگلین ها هستیم که به همه بازیکنان حمله خواهند کرد.

بازیکنان می توانند پس از جمع آوری منابع و تجهیزات کافی به پایگاه تیم مقابل حمله کنند. این پایه می تواند شامل دیوار، دروازه و دفاع باشد. بازیکنان باید از پایگاه خود در برابر حملات دشمنان و سایر بازیکنان دفاع کنند که برای این منظور می توانند از تله های مختلف مانند تله های یخی استفاده کنند. با این حال، تیم مهاجم می تواند از تجهیزاتی مانند رد استون لانچر نیز استفاده کند. بخش PvP بازی از عملکرد چند پلتفرمی و تیم سازی آنلاین پشتیبانی می کند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Minecraft Legends در تاریخ اعلام شده برای پلتفرم های PC، PlayStation 5، PlayStation 4، Nintendo Switch، Xbox One و Xbox Series X منتشر خواهد شد. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  The Sweet Tale of How to Meet Your Father in How I Met Your Father Season 2 تریلر

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید