دور از دسترس بازی های بلیزارد در چین

پس از اختلاف و جدایی بین بلیزارد و نتایز، شریک این شرکت در چین، بازی های بلیزارد در آن کشور در دسترس نیستند.

به دلیل جدا شدن دو شرکت بلیزارد و نتایز، تمامی کارهای بلیزارد در چین غیرفعال شده است. ظاهراً بعد از آن این اتفاق افتاد بابی کوتیکمدیرعامل اکتیویژن سایمون چومدیر عامل Netizen علناً او را “احمق” خطاب کرد و سپس روابط بین دو شرکت از نوامبر گذشته تیره شده است.

پس از اینکه بلیزارد نتوانست به موقع شریک چینی جدیدی پیدا کند، اکتیویژن بلیزارد از NetEase خواست تا قرارداد فعلی خود را تمدید کند که طرف چینی با عصبانیت آن را رد کرد. اواخر هفته گذشته، کاربران شبکه در حال تخریب مجسمه World of Warcraft در مقابل دفتر مرکزی شرکت در هانگژو چین بودند. مشخص نیست واقعا چه اتفاقی بین این دو شرکت افتاده است.

آثار Blizzard Entertainment در چین بسیار محبوب هستند و به گفته CNN، میلیون ها طرفدار ناامید و ناراحت هستند. در شبکه Weibo که معادل چینی توییتر است، بسیاری از بازیکنان ناراحتی و ناامیدی خود را از از دست دادن دسترسی به بازی های مورد علاقه خود ابراز کردند. هنوز مشخص نیست که بازی های این شرکت تا چه زمانی در چین آفلاین خواهند ماند.

اکتیویژن بلیزارد همچنان به دنبال شریک جدیدی می‌گردد، اما هنوز نتوانسته‌اند پیشنهاد مناسبی پیدا کنند و احتمالاً به همین دلیل است که علیرغم رابطه بدشان با Netizens به همکاری ادامه می‌دهند.

  فیلم Black Panther 2 قرار بود داستانی در مورد رابطه پدر و پسر باشد

دیدگاهتان را بنویسید