سریال Doom Patrol و Titans در فصل 4 به پایان می رسد

HBO Max این را اعلام کرد سریال Doom Patrol و Titans به طور رسمی در فصل جاری خود به پایان می رسد و برای فصل آینده تمدید نخواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوندو سریال از دنیای دی سی به پایان رسید. طبق اخبار منتشر شده توسط ددلاین، سریال Doom Patrol و Titans در فصل چهارم که فصل جاری آنهاست به پایان می رسد و به این ترتیب این دو سریال دنیای دی سی رسما به پایان خواهند رسید. در واقع سریال Titans و Doom Patrol کنسل شده و برای فصل پنجم تمدید نخواهد شد و به این ترتیب HBO Max به کار این دو سریال که از شبکه DC Universe به ارث برده بود خاتمه داد.

والپیپر فصل سوم سریال Doom Patrol

نیمه اول فصل چهارم Doom Patrol و سریال Titans هم اکنون از شبکه HBO Max در حال پخش است و نیمه دوم فصل چهارم این دو سریال در سال 2023 پخش خواهد شد. برنتون توایتس، آنا دیوپ، تگان کرافت، رایان پاتر، جاشوا اورپین، جی لیکورگو، تایت ولیور، جوزف مورگان، فرانکا پوتنته و لیزا آمبالوانار، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال تایتان ها حضور پیدا کردند و به ایفای نقش پرداختند. مثل سه فصل گذشته آکیوا گلدزمن، جف جانز و گرگ برلانتی Titans همچنین برای فصل چهارم سریال بازگشت.

6 قسمت باقی مانده از فصل چهارم Titans در سال 2023 از HBO Max پخش خواهد شد. آوریل بالبی در نقش ریتا فار با نام الاستیک-گرل، دایان گوئررو مثل جین دیوانه مت بامر در نقش لری ترینور با نام مستعار مرد منفی، برندان فریزر در نقش کلیفورد استیل، با نام مستعار روبات مرد، جان وید در نقش ویکتور استون با نام مستعار سایبورگ، میشل گومز در نقش مادام روگ و مادلین زیما از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال Doom Patrol حضور یافته و به ایفای نقش پرداختند.

  انتشار تریلر جدید بازی Lies of P

همانند فصل های گذشته، جرمی کارور او مسئولیت ساخت فصل چهارم سریال Doom Patrol را بر عهده دارد. فصل 4 Doom Patro با یک چرخش غیرمنتظره از وقایع آغاز می‌شود، زمانی که آن‌ها به طور غیرمنتظره‌ای به آینده سفر می‌کنند و با یک شگفتی روبرو می‌شوند. در مواجهه با مرگ اجتناب ناپذیر خود، آنها باید یک بار برای همیشه تصمیم بگیرند که چه چیزی مهمتر است: خوشبختی خودشان یا سرنوشت و رستگاری جهان؟

دیدگاهتان را بنویسید