سری گلکسی S23 اولین گوشی هایی خواهد بود که از گوریلا گلس Victus 2 استفاده می کنند


سامسونگ در ابتدا از همان نسخه معمولی گوریلا گلس ویکتوس برای محافظت از گوشی های خود استفاده کرد، سپس Victus Plus بهبود یافته را برای اولین بار در سری گلکسی S22 معرفی کرد و اکنون تاریخ در شرف تکرار است. گفته می شود مدل های آینده گلکسی S23 اولین گوشی های مجهز به گوریلا گلس 2 هستند. با دی جی همراه باشید.

Corning در ساخت شیشه گوریلا گلس Victus 2 تمرکز اصلی خود را بر مقاومت در برابر افت بالا قرار داده است. این شرکت ادعا می کند که تلفن های مجهز به این شیشه مقاوم می توانند در برابر سقوط بر روی سطوح بسیار سخت مانند بتن از ارتفاع تا 1 متر (تقریباً) مقاومت کنند. ارتفاع کمر یک فرد) یا افت روی آسفالت از ارتفاع تا 2 متر (ارتفاع سر یک فرد) منجر به درب این مقاومت بهبود یافته در برابر سقوط هیچ تاثیری بر مقاومت در برابر خراش ندارد و این دو دسته است. کاملا جدا هستند

علاوه بر این، Gorilla Glass Victus 2 با توجه ویژه به سازگاری با محیط زیست توسعه یافته است و این محصول تا حدودی سازگار با محیط زیست است زیرا به طور متوسط ​​حاوی 22٪ مواد بازیافتی است. این رویکرد منجر به اعطای نشان Gorilla Glass Victus 2 برای تأیید ادعاهای زیست محیطی شد.

کورنینگ در بیانیه مطبوعاتی خود به مشخصات اولین گوشی های مجهز به گوریلا گلس Victus 2 اشاره ای نکرده و حتی به سری «S23» نیز اشاره خاصی نکرده است. با این حال، با توجه به زمان اعلام شده، شکی نیست که پرچمداران سامسونگ اولین دستگاه های مجهز به این نسل جدید شیشه مقاوم خواهند بود (رویداد Galaxy Unpacked برای معرفی سری S23 چهارشنبه 12 فوریه برنامه ریزی شده است).

  نسخه خیالی شهر لندن در اولین اثر هنری رسمی بازی Co-op سونی لندن

گوریلا گلس ویکتوس 2

سامسونگ احتمالا از Victus 2 برای محافظت از پشت و جلوی گوشی های خود استفاده خواهد کرد. درست مانند Victus Plus که در دو طرف گوشی های سری S22 استفاده شد. استفانی چوی، معاون اجرایی و مدیر بازاریابی سامسونگ MX، در مورد شیشه جدید Corning گفت:

ما متعهد به حداکثر پایداری در طول چرخه عمر محصولات خود هستیم و با شرکای مانند Corning برای بهبود عملکرد و در عین حال کاهش اثرات زیست محیطی کار می کنیم. نسل بعدی گوشی های پرچمدار گلکسی ما اولین دستگاه هایی خواهند بود که از گوریلا گلس 2 استفاده می کنند و دوام بهتر و پایداری بهتری را ارائه می دهند.

در نهایت سخنی از دیوید ولاسکوئز، معاون و مدیر کل کورنینگ:

کاربران امروزی انتظار دارند صفحه نمایش گوشی هوشمندشان در برابر آسیب مقاوم باشد. برای بیش از یک دهه، گوریلا گلس نیازهای کاربران گوشی های هوشمند را برآورده کرده و استانداردهایی را برای مواد پوششی بادوام تعیین کرده است. ما مفتخریم که به همکاری طولانی مدت خود با سامسونگ ادامه می دهیم و آخرین نوآوری های ما نقشی حیاتی در جدیدترین گوشی های هوشمند گلکسی این شرکت ایفا می کند.


دیدگاهتان را بنویسید