واکنش منتقدان به بازسازی Dead Space

میانگین امتیاز Dead Space Remake به تازگی منتشر شده است و ما شاهد نقدهای عالی از سوی منتقدان بوده ایم.

اولین نسخه از Dead Space در سال 2008 منتشر شد و توانست نظر بسیار خوبی را از منتقدان و کاربران دریافت کند. Dead Space شروع یک سه گانه ترسناک بقای سرگرم کننده و دوست داشتنی بود و در سال های اخیر شاهد سر و صدای مصرف کنندگان برای بازسازی این مجموعه بودیم. اگرچه به نظر می رسد الکترونیک آرتز آنچنان که باید به بازسازی مجموعه های قدیمی خود اهمیتی نمی دهد، نسخه بازسازی شده اولین نسخه از Dead Space بالاخره رونمایی شد و با همان نمایش اولیه توجه طرفداران را به خود جلب کرد.

استودیو Motive کار سختی داشت چرا که باید یکی از بهترین بازی های ترسناک بقا را به گونه ای بازسازی می کرد که همچنان کیفیت بالای خود را حفظ کند. بازی Dead Space Remake فردا ۱۹ بهمن منتشر می شود و ساعاتی پیش میانگین امتیاز آن منتشر شد. Dead Space Remastered Scores یک بازسازی فوق العاده و تجربه هیجان انگیز را اعلام می کند. در زیر می توانید نظرات برخی از منتقدان بازی های ویدیویی را در مورد زومجی بخوانید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بازسازی بازی Dead Space

  • شرکت تولید کننده: استودیو Motive
  • ناشر: الکترونیک آرتز
  • سبک: وحشت و بقا
  • سکو: رایانه شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس

ایزاک در بازسازی Dead Space قدم می زند

VJ247: امتیاز 100 از 100

Dead Space فقط شما را در نقش ایزاک کلارک قرار نمی دهد، بلکه شما را در ذهن او قرار می دهد. آیا رویاها و توهماتی که او می بیند واقعی است؟ شما همچنین تحت تاثیر واکنش های فیزیکی او به اتفاقات باورنکردنی در سفینه فضایی قرار می گیرید. شما کاملا در خود غرق می شوید USG Ishimura شما احساس خواهید کرد و آن را فراموش نخواهید کرد. وقتی صحبت از ایجاد تنش و ترس در قلب یک بازیکن معمولی می شود، Dead Space می تواند نمونه خوبی برای بسیاری از توسعه دهندگان بازی های ترسناک باشد. اگرچه ما بازسازی های زیادی را دیده ایم، اما Dead Space به من اجازه می دهد که در مورد یک سریال قدیمی به طور کامل صحبت کنم.

پیچ بازی: 100 از 100

Dead Space یکی از بهترین بازی های ترسناک بقا است که امروزه ساخته شده است. این ترمیم باعث می شود شاهکاری در سبک و عناصر قوی آن بیشتر و بهتر از قبل بدرخشد.

GamesRadar: 90 از 100

Dead Space توسط Motive Studio یک بازسازی ترسناک خوش ساخت است. این بازی محصول حس های تازه و آشناست و در زمان های ساکت و پر سر و صدا به شدت ترسناک به نظر می رسد. جلوه های بصری بازی و نورپردازی دینامیک خیره کننده ظاهر برخی از محیط ها را کاملاً تغییر داده است. همچنین انیمیشن های کالبد شکافی جدید بازی مانند بریدن دست و پاهای دشمنان با چاقوی پلاسما و شناسایی استخوان ها و ماهیچه های آنها، Dead Space را بیش از هر زمان دیگری خشن کرده است.

Game Informer: 90 از 100

استودیو Motive باعث شد که Dead Space بهتر به نظر برسد، بهتر بازی کند و هسته و پایه را فراهم کند. شکوفایی گیم پلی جدید به جای اینکه از محتوا کم کند، مخاطب را بیشتر سرگرم می کند. بازسازی خاطرات من از اولین رویای آیزاک با نکرومورف ها را بدون ذره ای دلتنگی برای نسخه اصلی تجلیل می کند و هموار می کند. همچنین یک نقطه شروع عالی برای تازه واردان به ژانر وحشت بقا است، زیرا با بسیاری از بازی های این سبک امروزی برابری می کند. امیدوارم این بازبینی فوق‌العاده باعث شود EA به پتانسیل بالای دنیای Dead Space پی ببرد و این بازی به پیشروی برای دیدن داستان‌های بیشتر تبدیل شود.

خدا یک گیک است: 90 از 100

Dead Space یک بازسازی بسیار خوب است. تمام عناصر عالی نسخه اصلی را گرفته و برخی از ویژگی های هوشمند و چشمگیر را اضافه کرده است.

منتقدان به بازسازی Dead Space سئو کول

1674756838 480 واکنش منتقدان به بازسازی Dead Space سئو کول

  پخش اولین تریلر سریال 1923 با بازی هریسون فورد

دیدگاهتان را بنویسید