وجود بیش از 100 داستان فرعی در بازی میراث هاگوارتز

همانطور که توسط استودیو نرم افزار Avalanche اعلام شده است، هاگوارتز Legacy بیش از 100 ماموریت داستانی جانبی خواهد داشت.

با انتشار Forspoken و نقدهای متوسطی که دریافت کرد، گیمرهای جادوگر اکنون مشتاقانه منتظر RPG بعدی، Hogwarts Legacy هستند که ماه آینده منتشر خواهد شد. داستان این بازی در دنیای هری پاتر، اثر جی. WHO رولینگ گفته می شود و بازیکنان را به حدود 100 سال قبل از رویدادهای اولین کتاب هری پاتر می برد. میراث هاگوارتز اکنون بیش از 100 مرحله فرعی دارد.

در میراث هاگوارتز، بازیکنان نقش دانش آموز سال پنجمی را بر عهده می گیرند که قدرت های جادویی منحصر به فردی به دست می آورد و در مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز ثبت نام می کند.

طبق اطلاعات فاش شده از کتاب هنری رسمی بازی، کمپین اصلی حدود 35 ساعت طول می کشد. با این حال، تیم توسعه تایید کرده است که ماموریت های جانبی زیادی وجود دارد که می توان آنها را تکمیل کرد. در این رابطه اخیرا مویرا اسکوایر مدیر روایت و نویسنده ارشد Hogwarts Legacy در مصاحبه ای با مجله GamesRadar اعلام کرد که بیش از 100 ماموریت جانبی در این بازی ویدیویی وجود خواهد داشت.

محیط بازی Hogwarts Legacy

او در این باره توضیح داد: خط داستانی اصلی پیچیده و درگیرکننده است و شخصیت ها و دیدگاه های متفاوتی را در بر می گیرد. با دادن حق انتخاب به بازیکن در طول داستان، به آن‌ها اجازه می‌دهیم تا نسخه خود را از این داستان حماسی تعریف کنند.

با این حال، ماموریت های جانبی که بیش از 100 مورد از آنها وجود دارد، به بازیکنان اجازه می دهد تا پیشرفت کمپین اصلی را بر اساس تجربیات خود تغییر دهند. تعامل با افراد مختلف در یک ماموریت فرعی بر نحوه تعامل شما با آنها در خط داستانی اصلی و بالعکس تأثیر می گذارد. علاوه بر این، ترتیبی که بازیکنان برای انجام این ماموریت های جانبی انتخاب می کنند، بر داستان و تجربه آنها تأثیر می گذارد. در واقع همه چیز به هم مرتبط است.”

  تاثیر گیاهان درخشان در هنگام رعد و برق بر کیفیت هوا!

شاید انجام ماموریت های جانبی هاگوارتز Legacy به روش های مختلف و با ترتیبی متفاوت بتواند بازی را دوباره ارزشمند کند. این بازی قرار است در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ (۱۰ بهمن ۱۳۹۲) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در تاریخ 15 آوریل 2023 (4 آوریل 2023) و نسخه نینتندو سوییچ در تاریخ 3 آگوست 2023 (26 جولای 2023) در دسترس خواهند بود.

نظر شما درباره آخرین اخبار بازی میراث هاگوارتز چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید