کارگردان خلاق Star Wars: Battlefront 2 به Ubisoft پیوست

یوبی سافت اعلام کرد که برنارد دیمر، کارگردان بازی هایی مانند Star Wars: Battlefront 2 و Battlefield V، در سمت مدیر ارشد تجربه اجتماعی به این شرکت پیوسته است.

دیروز، یوبی سافت رسما اعلام کرد که برنارد دیمر، بازی‌ساز کهنه کار و مشهور که به عنوان کارگردان هنری و طراح آثاری مانند Crisis 3، Battlefield V و Star Wars: Battlefront 2 شناخته می‌شود، مدیر ارشد تجربه اجتماعی آنلاین و آینده خواهد بود. خدمات زنده در این شرکت کار می کند. با توجه به جزئیات منتشر شده، دایمر در سمت جدید خود با دیگر استودیوهای توسعه جهانی Ubisoft برای ساخت و ایجاد فضاهای مثبت، سالم و جذاب تر در دنیای بازی این شرکت همکاری خواهد کرد.

دیمر گفت: “من بسیار مفتخرم که به Ubisoft پیوستم و با تیم های با استعداد از سراسر جهان کار می کنم تا آینده تجربیات اجتماعی در بازی های Ubisoft را شکل دهم.” من هیجان زده هستم که با تیم ها و گروه های بازی Ubisoft دیگر در سایر نقاط جهان کار کنم تا کیفیت تجربیات اجتماعی در بازی هایمان را بهبود بخشیم و به سطوح جدیدی ببرم.”

خلاق Star Wars Battlefront 2 به Ubisoft پیوست سئو کول

ساخت سه بازی Ryse: Son of Rome، Crysis: Warhead و اولین نسخه Crysis در استودیو Crytek و حضور در تیم طراحی بازی Horizon: Zero Dawn در استودیو Gorilla Games از دیگر کارهای حرفه ای دایمر است. تا حالا. هنوز مشخص نیست که دایمر چقدر در بازی‌های آنلاین یوبی‌سافت تاثیر زیادی خواهد داشت، اما با توجه به تجربه و تخصص او در کارگردانی بازی‌های دنیای جنگ ستارگان، تیم سازنده بازی Star Wars در استودیوی Massive Entertainment احتمالا از تجربیات او استفاده خواهد کرد. برای ایجاد این زمینه از بازی قدرتمند و پرطرفدار خدمات زنده استفاده خواهند کرد.

  سازنده بازسازی Final Fantasy 7 احساس کرد که تغییرات در داستان برای جذاب نگه داشتن بازی ضروری است.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید