انتشار عکسی از بازی داستانی جدید سازندگان Life is Strange

استودیو Dontnod سازنده بازی Life is Strange با انتشار ویدیویی از بازی داستانی جدید خود نام برد.

استودیو Donnad سازنده دو بازی Life is Strange و Life is Strange 2 با انتشار تصویری در حساب کاربری توییتر خود به بازی داستانی جدیدی اشاره کرد که روی آن کار می کند. در این تصویر یک زیرزمین با طراحی قدیمی، یک کنسول رترو، دو دسته متصل به آن و یک کارتریج کنسول که بسیار شبیه یک نینتندو است. 64 است به نظر می رسد

دوناد با این تصویر قصد دارد سازندگان را تشویق کند تا برای جای خالی این استودیو درخواست دهند. اگر به لینک مربوطه بروید 10 موقعیت شغلی وجود دارد که بیشتر در دپارتمان انیمیشن و هنر هستند و دو سمت طراحی صدا و دو سمت طراحی بازی نیز موجود است.

استودیو Dontnod به بازی جدید داستانی خود اشاره می کند

استودیو Dontnod با تصویر بالا نوشت: “این یک اشاره کوچک به آنچه Dontnod Montreal تولید می کند است.” آیا شما را به یاد خاطرات کودکی می اندازد؟ ما به دنبال استعدادهایی برای پیوستن به تیم مونترال هستیم که روی این بازی داستانی جدید کار می کنند.”

اگرچه خود تصویر اطلاعات زیادی در مورد بازی نمی دهد، اما می توان آن را با کنسول مشابه نینتندو مشاهده کرد 64 و مجموعه نوار VHS استنباط می کند که بازی در دهه نود اتفاق می افتد. همچنین وجود تلویزیون CRT قدیمی و احساس کلی زیرزمین از دیگر نشانه هایی است که فرضیه قبلی را تایید می کند. در هر صورت بازگشت Dontnod برای ساخت یک بازی داستانی مثبت است و می توان امیدوار بود که به زودی اطلاعات جدیدی منتشر شود.

  FTC شکایتی را برای جلوگیری از تسویه حساب کمیسیون اروپا با مایکروسافت تنظیم کرد

دیدگاهتان را بنویسید